Медична довідка про відсутність інфекційних захворюваньвід 2000 грн.1 робочий день

* - обов'язкові для заповнення поля

Громадянам іноземних держав які проживають та працюють або планують проживати чи працювати в Україні для оформлення дозволу на працевлаштування може знадобитись медична довідка про відсутність інфекційних хвороб. Дана довідка може знадобитись і для громадян України зокрема для виїзду за кордон або оформлення постійного місця проживання за кордоном. Юристи нашої компанії допоможуть Вам в отриманні такої довідки, так як за свою діяльність ми допомогли в її отриманні вже багатьом громадянам.

Медична довідка про відсутність інфекційних захворювань

Дана послуга доступна в містах всього західного регіону України, в тому числі у Львові, Івано-Франківську, Рівному, Ужгороді, Луцьку, Чернівцях та в інших.

Варто зазначити, що складність в отриманні такої довідки полягає в тому, що єдиного визначеного законодавством стандарту такої довідки не існує. Певні установи які вимагають довідки висувають до їх змісту свої вимоги. Зокрема в певних випадках вимагаються заключення таких спеціалістів як терапевта, який дає заключення по загальному стану здоров’я, фтизіатра, по заключенню щодо відсутності хвороби на туберкульоз, лікаря-венеролога по заключенню щодо відсутності венеричних та інфекційних хвороб та інших. Крім того, нерідко для отримання даної довідки потрібно здати ряд медичних аналізів, зокрема на ВІЛ-інфекцію, на сифіліс, гепатит А та інші. Як правило, для того щоб зібрати відповідні результати та аналізи потрібно витратити досить багато часу. А іноземним громадянам, які незнайомі з нашою реальністю взагалі їх отримати майже неможливо. Також і потрібно враховувати і те, що нерідко для оформлення медичної довідки №082 для іноземців також вимагаються і медичні документи з країни походження

Таким чином, виготовлення медичної довідки може зайняти досить значний проміжок часу, а також змусить Вас неодноразово звертатись в різні медичні заклади, а тому без допомоги в цьому працівниками нашої компанії Вам не обійтись.     

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • Сучасний підхід
  • Професіоналізм
  • Конфіденційність
  • Доступні ціни
  • Оперативність
  • Гарантія результату