Декларація про початок виконання будівельних робіт ( Дозвіл на будівництво )від 1000 $від 10 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

Компанія «Юрист Львів»  надасть комплексні послуги для фізичних та юридичних осіб по реєстрації декларації на початок виконання будівельних робіт, об'єктів нерухомості. Послуга доступна у місті Львів та інших містах Західного регіону(Івано-Франківську, Ужгороді, Мукачеві, Луцьку, Чернівцях, Тернополі, Хмельницьку, Рівному).

Початок будівельних робіт - важливий етап у зведенні будівельних об'єктів і споруд, так само, як і їх завершення (введення в експлуатацію збудованого будинку). Декларація про початок будівельних робіт є обов'язковим документом, як і будівельний паспорт споруджуваного об'єкта.

Порядок подання декларації встановлюється органом, відповідальним за містобудівну політику, яким є Державна архітектурно-будівельна інспекція України. Декларація ДАБІ необхідна для будівництва приміщень, які віднесені до I-III категорії складності. У тому випадку, якщо об'єкт був віднесений до IV-V категорії складності, тоді документи відправляються в ДАБІ до Києва, де видають дозвіл на початок виконання будівельних робіт.

Декларація про початок виконання будівельних робіт у двох примірниках разом із заявою-дозволом на обробку персональних даних та іншими документами подається в місцеву або обласну ДАБІ. Де її повинні зареєструвати протягом 5 робочих днів. Якщо протягом цього терміну в декларації будуть знайдені невідповідності, тоді вона повертається заявникові з супровідною запискою, де вказують причину відмови. Якщо інспекція не повернула декларацію, але в той же час не провела її реєстрацію, то після закінчення 10 днів після того дня, коли декларація повинна бути зареєстрована, вважається, що заявник отримав дозвіл на початок будівельних робіт автоматично.

При будівництві індивідуального двоповерхового (без урахування мансарди) будинку, площа якого не перевищує 300 кв.м., а також господарських будівель процедура отримання дозвілу на будівництво спрощена:

 • не потрібно реєструвати декларацію і отримувати дозвіл на виконання будівельних робіт;
 • необов'язкова розробка проекту будівництва;
 • необхідно лише отримати будівельний паспорт та повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

Декларація на початок будівельних робіт є безкоштовною.

Наша робота:

 1. Проконсультуємо Вас по даній темі.
 2. Підготуємо та проаналізує документи замовника;
 3. Підготуємо та подамо декларацію про початок виконання будівельних робіт в ДАБІ;
 4. Отримаємо дозвіл на виконання будівельних робіт.

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам з оформленням всіх необхідних документів.

Зазначений вище порядок отримання декларація про початок будівництва супроводжується підготовкою та подачею необхідного переліку документів. Необхідно пам'ятати, що неправильна або неналежна підготовка документів тягне за собою відмову в реєстрації декларації або у видачі дозволу на початок будівельних робіт.

 Ми проведемо фахову консультацію з питань оформлення дозволу на початок виконання будівельних робіт, візьмемо на себе всю паперову та бюрократичну тяганину. Ми заощадимо Ваш час та гроші!

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Сучасний підхід
 • Професіоналізм в роботі
 • Конфіденційність в процесі
 • Доступні ціни
 • Оперативність у виконані
 • Гарантія результату