Ліцензування господарської діяльності (Переоформлення ліцензій)від 1 000 грнвід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

Юридична компанія «Юрист Львів» пропонує юридичні послуги у сфері ліцензування господарської діяльності, у тому числі в отриманні ліцензії, продовження дії ліцензій, переоформлення та анулювання ліцензій, отриманні дубліката або копії ліцензій, а також оскарження рішень про відмову у видачі ліцензій. Послуги доступні у місті Львів та інших містах Західного регіону(Івано-Франківську, Ужгороді, Мукачеві, Луцьку, Чернівцях, Тернополі, Хмельницьку, Рівному).

Ліцензія - це документ державного зразка, що підтверджує право на проведення господарської діяльності зазначеного виду, протягом певного часу. за умови дотримання ліцензійних вимог. Після отримання такого документу, Ви стаєте ліцензіатом.

Більшість підприємців у своїй діяльності стикаються з питанням про те, як переоформити ліцензію. Адже терміни цих документів найчастіше не дуже  тривалі, а діяльність продовжувати потрібно, бажано, безперервно. Тому процедуру продовження тієї чи іншої ліцензії потрібно проводити професійно, якісно і, головне, оперативно, так як вчасно цього не зробивши, Ви позбавите себе законних підстав для ведення бізнесу.

Отримання ліцензії процес трудомісткий і вельми заплутаний. Незнання особливостей вимог органів ліцензування небезпечне відмовою в отриманні ліцензії. Найкраще довірити такий непростий процес професіоналам в своїй сфері.

ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НЕОБХІДНО У ВИПАДКАХ, КОЛИ ВІДБУЛИСЯ ЗМІНИ В НАСТУПНИХ ДАНИХ:

для юридичної особи - в найменуванні (якщо зміни не торкнулися організаційної форми) та місцезнаходження;

для фізичної особи-підприємця - в прізвищі, імені, по батькові, місці проживання;

незалежно від організаційно-правової форми суб'єкта - зміни, пов'язані з веденням ліцензіатом певних видів господарської діяльності.

Порядок переоформлення ліцензії передбачає обов'язок ліцензіата протягом 10 днів, з моменту настання причин для переоформлення, подати заяву до відповідного ліцензійного органу. У свою чергу орган ліцензування робить заміну дозвільного документа протягом 3 робочих днів. Попередня видана ліцензія буде визнана недійсною і вилучена. Натомість орган ліцензування видасть довідку про прийняття заяви на переоформлення ліцензії, на підставі якої суб'єкт господарювання може продовжувати свою діяльність в період проходження даної процедури.

При ліцензуванні господарської діяльності у зв'язку зі змінами в діяльності ліцензіата, є певні особливості. Якщо Ви збираєтеся розширювати бізнес, то переоформлення відбуватиметься за тою ж схемою, що і перша видача ліцензії. Відповідно, процедура, перелік необхідних документів, ціна - все залежатиме від конкретної сфери діяльності суб'єкта господарювання.

В даному випадку Вам може знадобитися юрист, який пройде весь процес переоформлення або анулювання ліцензії з Вашою мінімальною участю.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЛІЦЕНЗІЇ:

Залежно від змін, які відбулися в діяльності суб'єкта підприємництва, перелік документів на переоформлення ліцензування підприємницької діяльності може змінюватися.

У будь-якому випадку ліцензіат подає відповідну заяву, до якої додає раніше отриману ліцензію і ті оригінали документів (або їх нотаріально засвідчені копії), що підтверджують настання обставин для переоформлення ліцензії.

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАШИХ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ ЧИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЛІЦЕНЗІЇ  І ВИ ОТРИМАЄТЕ:

  • повну і доступну консультацію юриста;
  • оформлення та аналіз необхідних документів при вашій мінімальній участі;
  • представництво ваших інтересів у всіх органах і установах;
  • успішне отримання дозвільної документації.

Ми візьмемо на себе всю тяганину, а Ваша участь буде зведена до мінімуму!

Наша фірма допоможе переоформити ліцензію швидко і без зайвого клопоту. Наші фахівці добре обізнані в нюансах законодавства і легко впораються з будь-якої складною ситуацією, яка може загнати Вас в глухий кут. Якщо Ви зацікавились нашими послугами, або у Вас виникли будь-які питання, можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • Сучасний підхід
  • Професіоналізм
  • Конфіденційність
  • Доступні ціни
  • Оперативність
  • Гарантія результату