Розмитнення товаруДоговірнавід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

Кількість іноземних підприємств та підприємців, продукція яких пропонується споживачам України, невпинно зростає, що спричиняє й збільшення потоку іноземних товарів, які при ввезенні в нашу країну потребують розмитнення. Ті, кому довелося проходити цю процедуру, знають, що цей процес дуже нелегкий, але обов’язковий. Уникнути розмитнення неможливо, хоча прискорити цілком реально. Але для цього потрібно залучити професіоналів.

На території України допомогу в розмитненні надає компанія «Закон Львів» і робить це вже не один рік. Досвідчені підприємці вважають зазначену організацію кращим брокером, тому дуже часто користуються її професійними послугами.

Розмитнення товару — як це проходить в Україні

Щоб отримати дозвіл на імпорт продукції в Україну, потрібно її задекларувати на митниці. Для цього необхідно надати представнику митних органів вичерпну інформацію про ті товари, які направляються на митну територію. Зробити це можливо у декілька способів, які пропонуються українською митницею: усно, письмово, в електронному вигляді. Отримавши потрібну інформацію, митники беруться до оформлення товару. Його наразі реєструють та заносять дані до спеціальної бази. Далі здійснюється документальний контроль, після чого — валютний. Сплативши необхідні митні платежі, товар піддається митному контролю на митній українській території.

У ході розмитнення товару необхідно сплатити в Україні:

  • необхідні податки;
  • вартість мита;
  • збір за терміновість — якщо буде потреба в прискоренні строків розмитнення.

Ввізне мито — це платіж за ввезення продукції на українську територію. Його розмір залежить від того, який вид товару піддається розмитненню,  а також кількості коштів, витрачених на оформлення митних декларацій.

Здається, розмитнити завезені товари не дуже важко, але коли стикаєшся з цим на практиці, вражає неймовірна кількість необхідних документів. До того ж їх слід не лише бездумно заповнити, а зробити це потрібно юридично грамотно, розуміючи найменші нюанси українського законодавства та їх наслідки. Тільки професійні брокери мають необхідний досвід та ретельно відстежують усі зміни, що стосуються виконанню їх професійних обов’язків. Для педантичних кваліфікованих фахівців процес розмитнення не видається складним, оскільки вони вільно орієнтується у найменших нюансах професії митного брокера. Компанія «Закон Львів» має у своєму штаті кваліфікованих працівників, які швидко та якісно проведуть розмитнення товару будь-якого ступеню складності.

Як уникнути при розмитненні в Україні додаткових витрат

Українська митниця багата на непередбачувані сюрпризи, в результаті яких можуть виникнути додаткові витрати. Це можуть бути непередбачувані видатки за тимчасове зберігання товару або нарахування штрафних санкцій у разі зриву терміну постачання в наслідок простою на митниці. Щоб уникнути складнощів та непередбачуваних неприємностей, потрібно залучити до процесу розмитнення спеціалістів. Їх фахова допомога збереже ваш час та гарний настрій, забезпечивши швидке проходження необхідних митних процедур. Компанія «Закон Львів» - це високопрофесійний спеціаліст на митній території України, який гарантує якісне заповнення документів та якому для виконання роботи потрібно мінімум часу.

Компанія «Закон Львів» надає допомогу багаторічним клієнтам, які завозять іноземні товари. Не відмовляють у фаховій допомозі й новачкам-підприємцям, які тільки но розпочали свій бізнес з іноземними виробниками. Спеціалісти компанії ретельно відстежують нюанси в українському законодавстві, щоб прискорити розмитнення імпортованої продукції. Вони своєчасно нададуть слушну пораду, допоможуть вибрати надійного перевізника, отримати необхідні сертифікати та заповненні документів. Професійні брокери, які працюють в компанії «Закон Львів», розуміють усі ризики та можуть запобігти різним нештатним ситуаціям у ході розмитнення.

В руках професіонала будь-яка зі складних процедур перетворюється на повсякденну рутинну роботу, з якою вони управляються легко та елегантно. Перевага компанії «Закон Львів» в тому, що її спеціалісти широко відомі як кваліфіковані брокери та мають високий ступінь довіри бізнесменів. Представники компанії надають послуги «під ключ» та користуються високою популярністю у діловому світі. Замовляйте послугу розмитнення іноземного вантажу у компанії «Закон Львів» - досвідченого гравця у світі професійних брокерів.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • Сучасний підхід
  • Професіоналізм
  • Конфіденційність
  • Доступні ціни
  • Оперативність
  • Гарантія результату