Українцям готують новий Трудовий кодекс: які зміни пропонують роботодавці

Українцям готують новий Трудовий кодекс: які зміни пропонують роботодавці

15.08.2019

Ще починаючи з 2001 р. за підтримки Міжнародної організації праці розпочалася робота з підготовки реформування трудового законодавства. За цей час змінилось 9 міністрів соціальної політики, 4 голів комітету соціальної політики.

Останній варіант - законопроект №1658 - вже декілька років чекає розгляду у другому читанні у ВР.

Той факт, що всі проекти Трудового кодексу у сукупності 18 років пролежали під сукном, означає, що в них не залишилося нічого реформаторського.

Тож роботодавці пропонують:

✔Позбавитись атавізмів радянського кодексу 70-х років, коли було встановлено презумпцію винуватості роботодавця. Адже зараз у разі неоднозначного трактування закону він є вимушеним доводити свою невинність не скоївши відповідно до закону ніякого злочину.
✔Зробити роботодавця і працівника рівними суб’єктами трудових відносин. 
✔ Мінімізувати патерналізм трудового законодавства. У ТК є доволі спірні з точки зору корисності соціальних гарантії та пільг досить широким категоріям працівників. Пропонується перенести деякі з них на рівень колективних угод і договорів. Це посилить і роль профспілок, їх значимість у процесі колективного регулювання трудових відносин. 
✔ «Заборонну» функцію профспілок, у першу чергу при звільненні працівників, слід замінити консультаціями та переговорами відповідно до міжнародних трудових стандартів. 
✔ Передбачити норми, спрямовані на боротьбу з незадекларованими трудовими відносинами, що використовуються так званими «чорними роботодавцями», створити умови для підприємницької зайнятості.