Як отримати DUNS номер

Як отримати DUNS номер

26.02.2021

Для багатьох українських підприємств не є новиною, що при отриманні кредиту або налагодженні ділових зв'язків з американськими банками і партнерами, їх благонадійність перевіряється через DUNS систему.  Щоб потрапити в цю престижну базу даних, необхідно отримати duns номер.

DUNS number: що це і навіщо він потрібен?

Іноземні компанії і банки дуже серйозно ставляться до підбору нових партнерів, тому ретельно перевіряють відомості про закордонні компанії до того, як прийняти рішення про співпрацю.  Дані про це вони отримують через незалежний інформаційний джерело D&B.

Найпростіший спосіб дізнатися про стан справ в будь-якої з компаній - отримання номера duns.  Це дев'ятизначний ідентифікатор, унікальний номер суб'єкта підприємництва, під яким він вноситься в систему і вже не змінюється ніколи.

База даних D&B охоплює більше 140 мільйонів компаній і є найбільш інформативною і як найповнішою в світі.  Сьогодні з ідентифікатором duns працюють підприємства всієї планети.

Він використовується для опису всіх ділових асоційованих зв'язків - філій, материнських і дочірніх утворень.  Ще на початковому етапі становлення ділових відносин рекомендується повідомляти потенційним партнерам свій duns номер, що свідчить про вашу благонадійність.

Цей номер є комбінацією, що складається з 9 знаків - букв і цифр, записаних в певній послідовності.  Його наявність мінімізує ризики майбутніх зарубіжних партнерів і дозволяє отримати більш глибоке уявлення про будь-яке занесене в базу підприємства.

Як отримати DUNS номер в Україні?

Будь-який іноземний інвестор, перш, ніж укласти з українською фірмою контракт, обов'язково поцікавиться відомостями про її діяльність.  Для цього прекрасним помічником є ​​інформаційна система D&B, куди внесено величезну кількість підприємств з усього світу.

Багато наших співвітчизників намагалися обійти цю формальність, але зіткнулися з нерозумінням і недовірою зарубіжних партнерів.  Тому прийшли в висновку, що вигідніше отримати duns номер, ніж втратити хорошу репутацію фірми.

Отримати данс номер можна платно і безкоштовно.  Є два шляхи його отримання:

  • самостійно через спеціальний сайт;
  • через використання посередника.

Перший спосіб більш складний і не кожен може ним ефективно скористатися, бо на сайті вся інформація представлена ​​виключно англійською мовою.  При цьому, по-перше, що зробить система, це запропонує перевірити підприємство на його наявність в базі даних.

Якщо ви володієте мовою на достатньому рівні, великих труднощів реєстрація номера не потребує.  Проведена електронна реєстрація абсолютно безкоштовна, але багато суб'єктів підприємництва за краще довіритися в цьому випадку професіоналам.

І хоча їхні послуги доведеться оплачувати, але сума ця цілком підйомна і адекватна, яка не стане занадто руйнівна для замовника.

Компанія "Закон Львів" грамотні юридичні послуги готова надати свої професійні послуги для отримання d-u-n-s number для будь-якої української фірми.  Ми зробимо це грамотно і максимально ефективно.