Відкрити аптеку «під ключ»Договірнавід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

Аптечний бізнес в Україні є дуже популярним і прибутковим, але відкрити його - завдання далеко не проста. Він вимагає не тільки чималих витрат на підготовку приміщення та закупівлю товару, а й оформлення великої кількості документів, включаючи отримання ліцензії. Компанія «Закон Львів» пропонує послугу запуску аптеки під ключ, починаючи з розробки бізнес-плану і до виходу на постійний прибуток.

Етапи відкриття аптеки в Україні

Аптеки в населених пунктах України далеко не рідкість, тому розташування приміщення грає головну роль в прибутковості справи. Наприклад, в таких містах, як Київ чи Харків, підійде місце біля станцій метро. В Одесі непогано було б розташуватися біля пляжу, у Львові в місцях, де проходить великий потік туристів. Крім цього, можна вибирати місця біля ринків, великих супермаркетів, в спальних районах або недалеко лікарень.

Для мінімізації вкладень на перших порах краще взяти приміщення в оренду, оскільки покупка або будівництво будівлі вимагають значних витрат. При виборі потрібно враховувати ліцензійні вимоги до приміщень під аптеки:

 • загальна площа не може бути менше 50 м2 (для смт - від 40 м2, для сіл - від 30 м2);
 • приміщення повинно бути виведено з житлового фонду, може бути окремим капітальним будинком або розташовуватися на першому поверсі багатоквартирного будинку;
 • обов'язково повинен бути санвузол;
 • потрібна наявність пандуса.

Далі починається найскладніший етап запуску аптеки «під ключ» - отримання ліцензії. Як показує практика, зробити це швидко без спеціальних знань неможливо. Фахівці компанії «Закон Львів» мають величезний досвід і знають, як отримати ліцензію, і відкрити аптеку за місяць.

Поки йде реєстрація, потрібно зайнятися ремонтом приміщення і закупівлею меблів. Планувати простір потрібно таким чином, щоб відвідувачі рухалися проти годинникової стрілки від дверей, що знаходиться праворуч до каси, розташованої зліва. Вітрини потрібно розташовувати на рівні очей максимально компактно. У мертвих зонах краще розмістити рекламу або поставити зручні крісла і стіл для вимірювання тиску.

Бізнес-планування передбачає обов'язкову автоматизацію процесу. Для цього потрібно:

 • закупити комп'ютери і касові апарати;
 • вибрати програму автоматизації аптеки.

Такі програми допомагають слідкувати за препаратів, вчасно дозамовляти відсутні, вести статистику продажів і т. Д.

Наступне - підбір і навчання персоналу. Варто зазначити, що отримання кваліфікованих кадрів - дуже важлива інвестиція в майбутнє, тому на зарплати провізорів економити не варто.

Далі слід укладати договори з постачальниками і закупівля товару. Для старту потрібно укласти не менше 20 договорів на закупівлю не менше 5000 різних препаратів. Майте на увазі, що чим більше опт, тим нижче ціна закупівлі.

Тут важливо вибрати саме те, що добре продається. Фахівці компанії «Закон Львів» знають, як відкрити аптеку «під ключ» при мінімальних витратах.

І останнє - формування вітрин і реклама. Чим ефективніше виконані ці моменти, тим швидше бізнес почне приносити стабільний прибуток.

Хочете створити бізнес з мінімальними витратами? Звертайтеся в компанію «Закон Львів». Наші співробітники на власному досвіді знають, що потрібно, щоб відкрити аптеку в найкоротші терміни, і як вкласти гроші максимально ефективно.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Сучасний підхід
 • Професіоналізм
 • Конфіденційність
 • Доступні ціни
 • Оперативність
 • Гарантія результату