Відкрити ломбард "під ключ"Договірнавід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

Продумуючи, який найкраще відкрити бізнес в нинішній ситуації, можна вибрати запуск ломбарду під ключ. Він являє собою кредитна установа, яка на законній підставі здатне видавати позики під заставу. Зараз подібні організації діляться на категорії. Одні можуть забирати тільки дорогоцінні метали, інші - побутову техніку чи автомобілі. Рідше зустрічаються підприємства, які ведуть прийом будь-якого майна.

Компанія «Закон Львів» готова взяти на себе зобов'язання і відкрити ломбард під ваші запити. Це означає, що вам дається готовий бізнес, з готовим пакетом документів для роботи. Вся операція прозора і не має ніяких підводних каменів.

Як відкрити ломбард в Україні в кілька дій

Перед тім, як Повністю занурітіся в цею бізнес, нужно провести аналіз ринку в місті. З'ясувати, що саме корістується Попитом у громадян. Тільки после цього можна Приступати до підрахунку витрат. Скільки нужно грошей на початковий етапі? Це важліве питання, Яким задаються початківці бізнесмени.

У суму входить:

 • оформлення документів;
 • реєстрація;
 • придбання обладнання;
 • щомісячні витрати;
 • оплата за оренду приміщення, заробітна плата співробітникам і інше.

Ломбард під ключ в Києві допоможе відкрити компанія «Закон Львів», яка надає різні юридичні послуги. З досвідченими співробітниками ви швидко отримаєте реєстрацію ломбарду, і чесний працюючий бізнес.

Перевірені кроки з відкриття

Не можна нехтувати розташуванням контори. Якщо замовник бажає отримати хороший прибуток від речі, залишеної в заставу, потрібно продумати, де буде знаходити заклад. Найкраще підходять жваві місця, вулиці, торгові центри. Іноді добре спрацьовує відкриття в спальному районі, де немає конкуренції.

Підприємництво неможливо без реклами. Вона завжди залишається двигуном. Можна самостійно продумати назву та дизайн вивіски. Якщо ви в цьому талановиті, то займайтеся всім самі. Ми б рекомендували на початковому етапі все ж забезпечити собі підтримку з боку юридичних компаній, які розуміють в тонкощі оформлення.

Отримати дозвіл в податковій - важливий крок. Варто вказати докладні відомості про організацію. Потрібно вказати, що відкривається саме ломбард, який буде здійснювати видачу позик, консультувати і зберігати цінні речі. Варто розуміти, що кредит не видається такими компаніями.

Самий останній і важкі етап - збір документів. Доведеться звертатися до податкової, ставати на облік у відповідні організації, оформляти договори про оренду та інше. Тут не обійтися без юридично підкованого людини. Послуги нашої компанії не будуть коштувати дорого. Ми готові взаємодіяти, як з початківцями бізнесменами, так і з великими компаніями. Ви можете сподіватися на роялті з нашою допомогою.

Надаємо послуги не по всій Україні, а й у багатьох великих містах, таких як Львів і Київ. Замовити консультацію або будь-який інший вид діяльності можна по телефону, або написавши на офіційний сайт. Ми працюємо навіть в умовах самоізоляції, вдавшись до онлайн-консультацій.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Сучасний підхід
 • Професіоналізм
 • Конфіденційність
 • Доступні ціни
 • Оперативність
 • Гарантія результату