Банкрутство підприємства (Банкрутство юридичної особи)Від 4000 $Від 12 місяців

* - обов'язкові для заповнення поля

Банкрутство юридичної особи за власним рішенням власника є досить зручним варіантом для засновників в частині звільнення від проблемних заборгованостей. Результат процедури банкрутства підприємства - анулювання штрафних санкцій, скасування пені, боргових зобов'язань з виділенням можливості часткового або повного погашення заборгованості перед кредиторами.

Послуга доступна по Західному Регіону (Львів, Львівська обл., Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Чернівці, Рівне, Ужгород).

Після прийняття рішення про банкрутство підприємства призначається ліквідаційна комісія яка повністю виконує всі заходи, передбачені чинним законодавством. Основне завдання якої - виявлення всіх активів підприємства і погашення його боргів. Зауважимо, що ми подбаємо про проведення процедури банкрутства та збереженні максимальної кількості активів і майна, що належать підприємству.

Чому ми?

 • Організація і проведення процедури банкрутства юридичних осіб може зайняти не один десяток днів, а іноді і місяців, але за умови залучення до даної процедури висококласних фахівців «Zakon.lviv.ua», які мають постійно зростаючий успішний досвід роботи в господарських судах, Ви значно збільшуєте свої можливості мінімізувати втрати часу і коштів!

Алгоритм нашої роботи:

 1. Отримуємо Заявку;
 2. Проводимо особисту зустріч з клієнтом і вибираємо оптимальний варіант вирішення питання;
 3. Отримуємо 70% передоплати;
 4. Підготовка зборів акціонерів і оформлення протоколу про ліквідацію підприємства за рішенням власника;
 5. Внесення запису про прийняття рішення засновниками юридичної особи в ЄДР юридичних та фізичних осіб-підприємців;
 6. Проведення процедури банкрутства та ліквідації підприємства в повному обсязі: стягнення дебіторської заборгованості, повідомлення всіх боржників підприємства; закриття рахунків відкритих у фінансових установах; проведення інвентаризації майна особи, що припиняється; закриття відокремлених підрозділів юридичної особи (філій, представництв), звільнення працівників юридичної особи, що припиняється; розгляд кредиторських вимог; складання проміжного ліквідаційного балансу; задоволення вимог кредиторів; складання ліквідаційного балансу після задоволення вимог кредиторів, забезпечення його затвердження учасниками юридичної особи, судом або органом, який прийняв рішення про припинення юридичної особи, надання органам доходів і зборів; передача в установленому законодавством порядку документів до архівних установ;
 7. Надання державному реєстратору документів, передбачених для проведення державної реєстрації припинення особи.
 8. Передача документів клієнту.
 9. Отримуємо 30% постоплати.

Банкрутство підприємства - що від вас необхідно?

Для здійснення процедури припинення юридичної особи необхідні наступні документи: статутні документи, статистична, бухгалтерська і податкова звітність, списки дебіторів і кредиторів підприємства, первинні документи, що підтверджують господарські операцій з контрагентами підприємства, кадрова документація, всі договори підприємства, інформацію і документи про майно підприємства, документи про результати проведених інвентаризацій на підприємстві.

Вищенаведений перелік інформації та документів, які необхідно передати ліквідатору далеко не вичерпаний.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Сучасний підхід
 • Професіоналізм
 • Конфіденційність
 • Доступні ціни
 • Оперативність
 • Гарантія результату