Банкрутство ТОВ, Банкрутство Фірми (загальний порядок)Від 3000 $від 6 місяців

* - обов'язкові для заповнення поля

Загальний порядок процедури банкрутства ТОВ встановлений Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". У цьому нормативному акті викладено послідовність організації заходів за офіційним припинення діяльності підприємства з подальшим частковим або повним виконанням зобов'язань перед кредиторами, працівниками або державними органами та фондами.

Послуга доступна по Західному Регіону (Львів, Львівська обл., Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Чернівці, Рівне, Ужгород).

В обов'язковому порядку всі підприємства, що підлягають проходженню процедури банкрутства, повинні пройти всі послідовні стадії, що гарантує захист прав кредиторів і працівників фірми.

Отже, рішення про банкрутство акціонерного товариства прийнято, підстави встановлені. Далі відкривається ліквідаційна процедура та призначається ліквідатор. Ліквідатор проводить всі процедури, передбачені Законом: розглядаються вимоги кредиторів, виявляються і оцінюються активи і пасиви, що представляють майнову та грошову цінність для дослідження можливості погашення заборгованості і т.д. В кінці процедури складається ліквідаційний баланс підприємства, готується звіт і подається в суд.

Виходячи з оцінок можливостей, задовольняються вимоги в такому порядку:

 • відшкодування шкоди життю і здоров'ю, заставні вимоги кредиторів;
 • вимоги працівників, що стосуються трудових відносин;
 • вимоги по обов'язкових платежах.

Чому мы?

 • Підсумок нашої роботи - припинення прав і обов'язків підприємства, про що в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців робиться відповідна відмітка за завершення ліквідаційної процедури.
 • Наші юристи мають великий досвід і постійно поповнюють його новими знаннями в області ведення та організації фінансової, господарської та юридичної діяльності підприємств будь-якої форми власності, тому ми можемо гарантувати Вам якісну організацію всіх етапів процедури банкрутства фірми, мінімізувавши при цьому грошові та часові витрати!

Процедура банкрутства - Алгоритм:

 1. Отримуємо Заявку;
 2. Проводимо особисту зустріч з клієнтом і вибираємо оптимальний варіант вирішення питання;
 3. Отримуємо 70% передоплати;
 4. Підготовка та подача заяви про порушення провадження у справі про банкрутство фізичної особи в господарський суд;
 5. Після відкриття ліквідаційної процедури відбувається проведення інвентаризації, виявлення майна, майнових активів банкрута, проведення заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості банкрута, забезпечення збереження майна банкрута і здійснення інших процедур, визначених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом";
 6. Підготовка реєстру кредиторських вимог і подання на затвердження до господарського суду;
 7. Продаж майна боржника та задоволення вимог кредиторів;
 8. Підготовка та подача на затвердження господарського суду звіту про ліквідаційній процедурі та ліквідаційного балансу банкрута.
 9. Передача документів клієнту.
 10. Отримання 30% постоплати.

ЩО ВІД ВАС НЕОБХІДНО?

Для здійснення процедури закриття ТОВ необхідні наступні документи: статутні документи, статистична, бухгалтерська і податкова звітність, списки дебіторів і кредиторів підприємства, первинні документи, що підтверджують господарські операції з контрагентами підприємства, кадрова документація, всі договори підприємства, інформація та документи про майно підприємства, документи про результати проведених інвентаризацій на підприємстві.

Вищенаведений перелік інформації та документів, які необхідно передати ліквідатору далеко не вичерпаний.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Сучасний підхід
 • Професіоналізм
 • Конфіденційність
 • Доступні ціни
 • Оперативність
 • Гарантія результату