Ліквідація компаній за кордономДоговірнавід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

Власн справа в іншій державі не завжди прибуткова. Коли потреба в розвитку бізнесу відпадає, є велика спокуса просто кинути справу і зайнятися іншим. Але в результаті подібного вчинку виникають проблеми юридичного характеру. Офіційна ліквідація зарубіжних компаній по букві закону - це спосіб гарантовано уникнути негативних наслідків в майбутньому. «Закон Львів» готовий допомогти в цьому швидко і вигідно.

Що трапляється, якщо не дотримуватися законодавства

Коли фірма зазнає збитків, накопичилося безліч штрафів, найочевиднішим здається кинути її і забути. Цілком можливо, що «безхазяйна» комерційна організація в офшорі не відразу приверне увагу влади через пільгових умов для нерезидентів. Але фірма офіційно числиться відкритою, накопичується багато бюрократичних проблем, і в підсумку перевіряючі органи можуть запросити дані бенефіціара.

Ліквідація іноземних компаній. У країнах, де дозволено підприємництво в офшорі, зареєстрована компанія є суб'єктом права. Що це означає? Наприклад, на Кіпрі будь-яке підприємство вважається чинним протягом 7 років з дня останньої активності. В цей час на компанію можна подати в суд, що і роблять кредитори.

У Панамі справа ще складніше. Нагромаджені борги можна вимагати з власника навіть через 10 років після закриття фірми. У століття цифрового обміну інформацією цілком можливо, що звіт про корпорації зажадають вже фіскальні служби України.

Як закрити компанію за кордоном

Законне припинення діяльності вимагає витрат часу і грошей. Легально ліквідувати офшори можна двома способами: викреслити фірму з реєстру або закрити її повністю. Перший шлях вимагає менше клопоту, але другий правильніше. Досвідчені юристи компанії «Закон Львів» допоможуть розібратися в нюансах законодавства. Чим відрізняються обидва варіанти?

Плюси і мінуси ліквідації компаній за кордоном, якщо.

  1. Видалити фірму з реєстру - позитивний момент: на організацію не нараховуються податкові зобов'язання. Проблема - виникає ймовірність «воскресіння» підприємства за запитом кредиторів. Перш, ніж викреслювати фірму з реєстру, краще переконатися, що на ній не числиться боргів, банківські рахунки закриті, а довіреності анульовані.
  2. Ліквідація юридичної особи - процедура займає більше часу і вимагає багато уваги до бюрократичних нюансів. Незаперечним плюсом є видача сертифіката в результаті витрачених зусиль, що дає гарантію захисту від усіх претензій в майбутньому.

Фірму, яка не потрібна більше власнику, потрібно ліквідувати, слідуючи всім прийнятим в країні законами. «Закон Львів» знає, як закрити компанію за кордоном швидко і надійно. Юридична компанія надає професійні послуги зі створення, управління та ліквідації офшорного бізнесу.

Ліквідація бізнесу за кордоном с Закон Львів під ключ

Також є можливість отримати консультацію з питань законодавства зарубіжних країн. Досвідчені фахівці проведуть операцію по ліквідації компанії в найкоротші терміни, щоб виконувати всі діючі закони обох країн. Замовити послугу можна з Києва і міст Західної України. Заходьте на сайт компанії, вибирайте потрібну процедуру і скористайтеся допомогою професіоналів з максимальною вигодою.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • Сучасний підхід
  • Професіоналізм
  • Конфіденційність
  • Доступні ціни
  • Оперативність
  • Гарантія результату