Заміна арбітражного керуючогоДоговірнавід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

Однією з ключових фігур процедури банкрутства є арбітражний керуючий. Це профільний фахівець, покликаний не тільки оцінити платоспроможність суб'єкта господарювання, а й запропонувати заходи з відновлення фінансової спроможності та виведення підприємства з кризи.

Заміна арбітражного керуючого - процедура, регламентована чинним законодавством. Така особа має діяти виключно в межах господарського, корпоративного та арбітражного процесуального права.

Якщо у вас є сумніви на рахунок кваліфікації або чесності дій такого фахівця, ви можете поміняти керуючого. За консультативною та практичною допомогою з питань вибору кредитором кандидатури арбітражного керуючого, звертайтеся до юридичної компанії «ЗаконЛьвів».

Заміна фахівця може знадобитися в наступних випадках:

 • некомпетентність керуючого;
 • виконання дій, спрямованих на умисне заподіяння матеріальної шкоди;
 • нездатність вирішити спірні правовідносини між кредитором і боржником;
 • підозра в шахрайстві.

Юристи й адвокати юридичної компанії «ЗаконЛьвів» знають, як замінити арбітражного керуючого й організувати професійний супровід процедури визнання фінансової неспроможності та припинення господарської діяльності підприємств і компаній усіх організаційно-правових форм і власності в Україні.

Як замінити арбітражного керуючого?

Щоб не вникати в усі юридичні тонкощі, не вивчати закони, а також зробити все грамотно і правильно, все, що вам необхідно - звернутися до нас.

Ми пропонуємо практично необмежений спектр консалтингових і юридичних послуг, в т. ч.:

 1. Консультації з питань, що стосуються банкрутства, розгляду справи в арбітражному суді.
 2. Аналіз діяльності.
 3. Розробка плану дій, тактики і стратегії з виведення суб'єкта господарювання з кризи і відновлення його платоспроможності.
 4. Збір і підготовка необхідних документів.
 5. Представництво інтересів у компетентних контролюючих органах, перед кредиторами, в суді.
 6. Надання послуг висококваліфікованого, досвідченого керуючого.
 7. Як показує практика, недобросовісні, некомпетентні фахівці вчиняють дії, які можуть призвести до серйозних правових наслідків.
 8. Наші юристи допоможуть все виправити. При необхідності ми виконаємо роботу, спрямовану на оскарження та скасування рішень, дій/бездіяльності керуючого.
 9. Якщо останній вчинив протиправне діяння, ми допоможемо вам відновити порушені права і притягнути винного до відповідальності.

Зміна арбітражного керуючого необхідна, якщо у вас з'явилася хоч крапля сумнівів щодо чесності та компетентності такого фахівця. Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте професійну допомогу від кращих фахівців. «ЗаконЛьвів» - ваш надійний помічник з питань банкрутства.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Сучасний підхід
 • Професіоналізм
 • Конфіденційність
 • Доступні ціни
 • Оперативність
 • Гарантія результату