Відкриття філії (Реєстрація філії)Договірнавід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

Наша фірма надає юридичні послуги, пов'язані з державною реєстрацією філій, а також організацій для юридичної особи (приватні підприємства, товариства з обмеженою відповідальністю, акціонерні товариства, інші юридичні особи ). Наша організація діє у межах Львова, а також в інших містах і областях нашої країни.

Дана послуга доступна у всіх містах, які розташовані в межах Західної України, таких як Чернівці, Ужгород, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Рівне, Львів.

В межах нашої країни філія являє собою окреме підприємство, призначене для юридичних осіб. Це можуть бути різні організації і компанії. Філією виконується весь перелік забов'язань "материнської" організації, головною їхньою функцією є представництво. Голову управління може призначати юридична особа, працюють вони згідно з його розпорядженням. Інформація щодо кожної філії повинна бути вказана в документації державного характеру. Реєстрація представництв і філій буде потрібна в тому випадку, коли Ви будете мати намір поширити діяльність власного підприємства в інших містах в межах нашої країни.

До головних переваг філії можна віднести:

 • Діють за розпорядженням юридичної особи;
 • Не обов'язково повинні мати рахунок у банку;
 • Створити і закрити філію можливо тільки в органах за місцем державної реєстрації головного підприємства;
 • Не потрібно отримувати окрему ліцензію для діяльності філії.

Створення філії на території України: перелік потрібної документації та даних:

 • Призначення голови (керівника);
 • Дані про адресу філії;
 • Ксерокопія витягу з Єдиного державного реєстру головного підприємства;
 • Ксерокопія статуту головного підприємства;
 • Документ, який буде затверджений підписом особи як протокол, так і довіреність на посаду.

Перелік документації, отриманої по завершенню державної реєстрації філії особи, що має юридичний статус:

 • Протокол про створення філії;
 • Документ з Єдиного державного реєстру.

Перед тим як почати процес створення та заснування філії треба детально підготувати і перевірити весь перелік документації, яка необхідна. Створення філії на території нашої країни передбачає наявність супроводу досвідченої юридичної компанії. Коли Ви будете мати справу з такою юридичною компанією у Вас не буде помилок в документації, при цьому Ви маєте можливість заощадити власний час. Наша компанія візьме на себе відповідальність за процедуру державної реєстрації філії за невелику суму гонорару. Працівниками компанії за невеликий проміжок часу буде висококваліфіковано надана зазначена вище послуга, ретельно підготовлені всі необхідні документи, а разом з тим, подана відповідна інформація у відповідні органи державної влади. З допомогою наших спеціалістів у Вас не виникне ніяких труднощів під час процесу створення  та заснування філії.

Державну реєстрацію філії можна провести в таких містах як Харків, Київ, Львів або ж в будь-якому іншому місті, яке розташоване на території України. Zakon.Lviv  допоможе провести таку процедуру професійно і за короткі терміни!

Основні принципи роботи:

 1. Юридична компанія "Закон Львів" може надати Вам консультацію, з метою ознайомлення Вас з усіма головними моментами процесу проведення створення та реєстрації філії.
 2. Нашими фахівцями буде підготовлений повний пакет документації, яку потрібно пред'явити в органи виконавчої влади. Ви можете забути про всілякі труднощі, тому що наші фахівці займуться оформленням документів згідно з переліком визначеним законодавством.
 3. Фахівці нашої організації проведуть державну реєстрацію філії, і поставлять на облік в усіх необхідних державних органах та установах. І це звільнить Вас від додаткових  переживань і витрачань свого часу.
 4. Фахівцями нашої компанії буде надано весь перелік потрібної документації, яка буде затверджена підписом після закінчення процесу реєстрації.
 5. Весь перелік документів, які будуть надані, наші співробітники безкоштовно і за короткий проміжок часу доставлять за адресою Вашого міста.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Сучасний підхід
 • Професіоналізм
 • Конфіденційність
 • Доступні ціни
 • Оперативність
 • Гарантія результату