Реєстрація штрих-коду у ЛьвовіДоговірнавід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

Штрих-код - перш за все практичний інструмент, за допомогою якого підприємство торгівлі здійснює облік товарів. Тому доволі часто виникає необхідність створити свій штрих-код.

Види штрих-кодів

Штрих-код є набором висококонтрасних графічних елементів, розташованих так, що датчик може їх зчитувати. Штрих код може бути лінійним (читатися в одному напрямку) і двомірним (в обох).

Є і інша типологія кодів:

 1. EAN — цифрові штрих-коди, звичні нам;
 2. Code — буквено-цифровий тип штрих-коду
 3. QR — двомірний тип штрих-коду, що добре зчитується навіть при деформації виробу, частковому руйнуванні, саме такий тип штрих-коду можна зчитати смартфономі.

Як зареєструвати штрих-код?

Отримати штрих-код на товар в Україні може бути непросто. Якщо Ви хочете мати унікальні ідентифікаційні номери штрихових кодів GS1 для Ваших товарів, Ви повинні укласти договір з Асоціацією товарної нумерації GS1 Україна. Наша компанія допоможе врегулювати це питання з юридичної точки зору. Ми знаходимось у Львові.

Реєстрація штрих-коду на продукцію відбувається наступним чином:

 1. подається копія витягу (виписки) про реєстрацію фізичної особи-підприємця або юридичної особи;
 2. надається копія довідки з органів статистики (за наявності);
 3. вказуються дані заявника, відомості про виробника, характеристики товару: обсяг, масса, склад, пакування (це все буде закодовано, кожна цифра штрих-коду містить певну унікальну інформацію);
 4. додаються документи про оплату членського внеска.

Замовити штрих-код і заплатити вступний внесок необхідно один раз. Надалі щорічно ви платите членський внесок.

Що стосується термінів реєстрації, то вони індивідуальні - зазвичай вся процедура не займає більш, ніж 21 день.

Компанія "ЗаконЛьвів" допоможе отримати штрих-код максимально зручно для вас. Що б  ви не пропонували: напої, їжу, одяг, нанесення штрих-коду буде вірним рішенням. Адже товар, що відповідає міжнародним вимогам та нормативам, хочеться купити швидше.

Щоб більше не шукати, де зареєструвати  штрих-код, зателефонуйте нам або напишіть на електронну адресу. Фахівці нададуть вам професійну юридичну допомогу і прискорять отримання членства в асоціації, нададуть консультації за всіма видами платежів, які необхідно буде внести. Насправді, ціна отримання штрих-коду не надто висока, враховуючи плюси, що він дає. Без штрих-кодування цивілізована торгівля неможлива в усьому світі. Такий крок підвищить довіру до товару нарівні з логотипом і сертифікатом якості.

Ви швидко зможете оцінити переваги нанесення штрих-коду на товар, зокрема, найголовнішу з них - суттєве полегшення інвентаризації. У будь-який момент часу ви зможете дізнатися - скільки товару залишилось, і яка на нього актуальна ціна. Ведення обліку відбувається в електронному форматі. Особливо актуально, коли товарів продається велика кількість, коли компанія-виробник співпрацює з великими торгівельними мережами. З штрих-кодом шанси на те, що продукція буде сфальсифікована, мінімальні. До того ж легше буде прослідкувати, наскільки товар має попит серед споживачів.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Сучасний підхід
 • Професіоналізм в роботі
 • Конфіденційність в процесі
 • Доступні ціни
 • Оперативність у виконані
 • Гарантія результату