Відновлення документів ( відновлення статутних документів )Від 1000 грнвід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

Юридична компанія «Юрист Львів» допоможе відновити втрачені Статутні документи без Вашої особистої присутності та в найкоротші терміни.

Послуга доступна у місті Львів та інших містах Західного регіону(Івано-Франківську, Ужгороді, Мукачеві, Луцьку, Чернівцях, Тернополі, Хмельницьку, Рівному).

У житті будь-якої людини бувають неприємні ситуації, коли втрачаються різноманітні документи і ніхто від цього не застрахований. Людина не може завжди бути сконцентрована, особливо коли багато клопоту і завдань. Через неуважність засновник(директор або інша уповноважена особа) може залишити статут компанії десь і забути про нього, або ж папку з документами можуть викрасти. Порядок відновлення документів досить специфічний і займає чималий час.

Процес відновлення документів складається з двох етапів.

Перший етап - отримання довідки з МВС про втрату документів. Для отримання довідки, потрібно подати заяву з описаними фактами пропажі і чекати результатів. Краще контролювати хід обробки заяви, тому що наявність довідки у Вас на руках може затягнутися на місяць, а то й більше.

Другий етап - звернення до реєстратора із заявою на підставі довідки з МВС, для отримання дубліката. Тут потрібно звернутися до державного реєстратора за місцезнаходженням організації, у якої був загублений статут. Для успішного результату потрібно подати потрібні документи, які передбачаються ст. 19 ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" та оплатити послугу. На практиці у Вас можуть виникнути перешкоди і Ви витратите не один день, щоб задовольнити вимоги реєстратора. У заяві потрібно вказувати, дату редакції статуту з якого маєте намір отримати дублікат. Але вона незавжди відома, оскільки загублений статут. Реєстратор може відмовити в послузі, мотивуючи тим, що немає Протоколу учасників загальних зборів. У підсумку, Ви витратите багато часу і нервів на безрезультатне перебування в чергах.

Відновлення статутних документів не вимагає обов'язкового особистої участі керівника фірми. Найкраще рішення довіритися фахівцям, які надають послуги з відновлення документів / отримання дублікатів. Наша компанія надасть Вам всю необхідну допомогу в оформленні документів та отриманні копій, при Вашій мінімальній участі. Ми допоможемо в найкоротші терміни заповнити необхідні документи, і швидко отримати дублікати. Відновити загублені документи необхідно кожній юридичній особі, адже без установчих документів організація працювати не може

Якщо за справу візьмуться професіонали - замовнику, буде потрібно лише надати пакет документів:

  • Паспортні дані керівництва організації;
  • Повну інформацію про юридичну особу (найменування, ІПН, дати реєстрації);
  • Свідоцтво про реєстрацію.

Залежно від того, які установчі документи необхідно відновити, можуть бути затребувані додаткові відомості. Звертайтеся до компанії « Юрист Львів» і наші компетентні юристи зроблять все можливе, щоб повернути втрачені дані в найкоротший термін.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • Сучасний підхід
  • Професіоналізм в роботі
  • Конфіденційність в процесі
  • Доступні ціни
  • Оперативність у виконані
  • Гарантія результату