Реєстрація / Створення Благодійного Фонду3000 грнвід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

Юридична Компанія «Закон Львів» має успішний багаторічний досвід у сфері реєстрації не лише прибуткових, а й неприбуткових організацій, зокрема, Громадських Організацій та Благодійних Фондів. Ми – це не просто Юридична Компанія, ми – це колектив професіоналів, який успішно конкурує з великими юридичними фірмами у сфері реєстрації бізнесу, та неприбуткових організацій. Наші юристи зареєструють для Вас Благодійний Фонд, а також нададуть всі супутні послуги для його подальшого повноцінного функціонування.

Послуга доступна по Західному Регіону (Львів, Львівська обл., Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Чернівці, Рівне, Ужгород).

Відповідно до Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», ом визнається благодійна організація, яка діє на підставі статуту, має учасників та управляється учасниками, які не зобов’язані передавати цій організації будь-які активи для досягнення цілей благодійної діяльності.

На сьогоднішній день, питання Благодійної діяльності для нашої країни постало дуже гостро, адже за останні 2 роки значно зросла кількість осіб, котрим потрібна допомога, якої держава через суб’єктивні та об’єктивні обставини не має змоги надати. Починаючи від проблем вимушених переселенців із Зони Проведення Антитерористичної Операції та окупованого Кримського півострова, проблемою безпритульних та малозабезпечених дітей, та закінчуючи проблемами екологічного характеру та питанням безпритульних тварин – все це наразі лягає на плечі Благодійних Організацій, котрі в сьогоднішньому світі є невід’ємним елементом функціонування громадянського суспільства.

Благодійний фонд, так само як і Громадська Організацій відноситься до ряду неприбуткових організацій, тобто – не має на меті одержання прибутку. Благодійний фонд заслужено посідає найпопулярніше місце серед інших форм Благодійної Організації. Це зумовлено тим, що БФ має просто та зрозумілу систему управління, Учасники БФ не зобов’язані передавати цій організації будь-які активи, а джерело формування цих активів може бути будь-яким, окрім винятків встановлених Законом. Разом з тим Благодійний Фонд, як і інші юридичні особи, може мати печатку, має банківські рахунки, та може виступати стороною в судовому процесі. З метою виконання завдань та поставлених цілей БФ наділена правом придбання і здійснення особистих немайнових та майнових прав.

На перший погляд, зареєструвати Благодійним Фонд досить просто, але як показує багаторічний досвід, ця процедура має свої власні особливості. Етап реєстрації аби убезпечити себе від можливих негараздів – важливо правильно здійснити процес реєстрації БФ. Політика нашої Юридичної Фірми передбачає індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми враховуємо всі Ваші побажання та в разі потреби надамо необхідну фахову консультацію. Ми ретельно слідкуємо за змінами в законодавстві, і саме тому радимо Вам започаткувати свою Благодійну діяльність за допомогою Юридичної фірми «Юрист Львів».

Переваги реєстрації Благодійного Фонду:

 • Відсутня необхідність формування статутного капіталу, оскільки його БФ може провадити свою діяльність і без нього.
 • Є можливість набути статус неприбутковості
 • Спрощена система ведення та подачі бухгалтерської звітності до контролюючих органів

У вартість послуги входить:

 • Юридична консультація
 • Підготовка базового пакету документів;
 • Подання пакету документів на реєстрацію до відповідних державних органів і повний подальший супровід процесу реєстрації;
 • Нотаріальні послуги
 • Виготовлення печатки

Алгоритм роботи:

 1. Юридична компанія "Юрист Львів" проводить для Вас консультацію, в ході котрої наші юристи пояснять Вам усі ключові аспекти процедури створення Благодійного Фонду. Ви можете бути упевненими, що консультація проводиться досвідченими фахівцями, які мають багаторічний досвід роботи у даній сфері та зможуть чітко і ясно відповісти на всі Ваші запитання.
 2. Ми якісно підготуємо повний пакет необхідних для реєстрації БФ документів. Ви можете не хвилюватися, адже ми уважно слідкуємо за всіма змінами в законодавстві та готуємо документи в повній відповідності до Законодавства України. Від Вас нам знадобиться лише надати необхідну нам інформацію та підписати документи. Все інше зроблять наші юристи. При необхідності ми завіримо необхідні документи нотаріально.
 3. Вам не потрібно витрачати свій дорогоцінний час та нерви на перебування в чергах. Наші співробітники проведуть реєстрацію Благодійного Фонду в територіальному відділі Міністерства Юстиції, та здійснять постановку на облік в усіх необхідних органах і фондах. Це суттєво збереже ваш час та вбереже вас від негативних емоцій, котрі можуть виникнути як результат спілкування з державними органами.
 4. Ми отримаємо всі необхідні документи, які будуть оформлені по закінченні реєстрації: виписку з Єдиного державного реєстру (ЄДР), зареєстрований статут БФ, відомості з ЄДРПОУ. Окрім того, ми виготовимо для Вас якісну печатку з багаторівневим захистом та індивідуальним дизайном.
 5. За Вашим бажанням ми отримаємо для Вашого БФ статус неприбутковості та відповідне рішення ДПІ.
 6. Усі отримані офіційні документи ми безкоштовно і максимально швидко та в зручний для Вас час доставимо за вказаною заздалегідь адресою.

Після реєстрації ви отримуєте:

 • виписка про внесення до ЄДРПОУ;
 • статут Благодійного Фонду;
 • Рішення відповідної ДПІ про реєстрацію БФ як неприбуткової організації з внесенням до відповідного Реєстру;
 • наказ про призначення керівника
 • протокол установчих зборів про створення Благодійного Фонду ;
 • печатка Благодійного Фонду.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Сучасний підхід
 • Професіоналізм в роботі
 • Конфіденційність в процесі
 • Доступні ціни
 • Оперативність у виконані
 • Гарантія результату