Реєстрація / Створення Громадської Організації4000 грнвід 7 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

Наша компанія має значний досвід у сфері реєстрації громадських організацій.

Ми – це колектив професіоналів, який має багаторічний досвід роботи в сфері реєстрації не лише бізнесу, а і неприбуткових організацій. Наша команда не просто зареєструє для вас Громадську Організацію, а і надасть всі супутні послуги для повноцінного функціонування Вашої Громадської Організації.

Послуга доступна по Західному Регіону (Львів, Львівська обл., Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Чернівці, Рівне, Ужгород).

Громадською організацією прийнято вважати групу громадян, котрі об’єднались з метою захисту своїх законних соціальних, економічних, духовних, культурних та інших спільних інтересів та прав. На даний момент ГО не розподіляються за територіальною ознакою, проте за Вашим бажанням ми можемо зробити для Вашої Громадської організації Всеукраїнський статус.

В сучасних українських реаліях захист прав та законних інтересів в індивідуальному порядку є досить проблематичним. Наразі в світі, в умовах глобалізації, домінування ідеї верховенства права та становлення громадянського суспільства дане питання набуває неаби-якої актуальності. І так склалося, що саме Громадська організація є тим інститутом громадянського суспільства, за допомогою якого можна реально захистити та реалізувати права та законні інтереси.

Ключовою ознакою ГО є те – що вона не має на меті одержання прибутку. Громадська організація на даний момент є найпростішою формою громадського об’єднання. Це пояснюється тим, що до складу учасників входять фізичні особи, тобто процес створення є доволі простим. ГО може здійснювати діяльність зі статусом юридичної особи або без такого статусу. ГО зі статусом юридичної особи є непідприємницьким товариством, основною метою якого не є одержання прибутку. Разом з тим Громадська Організація, як правило, має печатку, банківські рахунки, бути стороною в судовому процесі. З метою виконання завдань та поставлених цілей ГО наділена правом придбання і здійснення особистих немайнових та майнових прав.

Хоча на перший погляд процедура реєстрації Громадської Організації є досить простою, вона має ряд своїх, притаманних лише Громадським організаціям особливостей. Етап реєстрації є надзвичайно важливим, і саме з метою уникнення подальших негараздів – важливо зареєструвати ГО правильно. Наша компанія індивідуально підходить до кожного випадку, ми враховуємо побажання клієнтів та уважно слідкуємо за новелами в законодавстві, і саме тому ми радимо Вам розпочинати свою громадську діяльність разом з Нами.

Переваги реєстрації громадської організації:

 • Відсутня необхідність формування статутного капіталу – в ГО його немає
 • Є можливість набути статус неприбутковості
 • Спрощена система ведення та подачі бухгалтерської звітності до контролюючих органів

У Вартість послуги входить:

 • Юридична консультація
 • Підготовка базового пакету документів;
 • Подання пакету документів на реєстрацію до відповідних органів і повний подальший супровід реєстраційної процедури;
 • Нотаріальні послуги
 • Виготовлення печатки

Алгоритм роботи:

 1. Юридична компанія "Закон Львів" проводить для Вас консультацію, на якій ми пояснимо усі ключові аспекти процедури створення ГО. Ви можете бути упевненими, що консультація проводиться досвідченими професіоналами, які мають значний досвід у даній сфері та зможуть чітко і ясно відповісти на всі Ваші запитання.
 2. Ми підготуємо повний пакет необхідних для реєстрації неприбуткових організацій документів. Ви можете не хвилюватися, адже ми уважно слідкуємо за новинками в законодавстві та готуємо документи в повній відповідності до Законодавства України. Від Вас нам знадобиться тільки підпис та інформація. Все інше зроблять наші юристи. При необхідності ми завіримо необхідні документи нотаріально.
 3. Наші співробітники проведуть реєстрацію Вашої організації в територіальному відділі Міністерства Юстиції, та здійснять постановку на облік в усіх необхідних органах і фондах. Це суттєво збереже ваш час та вбереже вас від негативних емоцій, котрі можуть виникнути як результат спілкування з державними органами.
 4. Ми отримаємо всі необхідні документи, які будуть оформлені по закінченні реєстрації: виписку з Єдиного державного реєстру (ЄДР), зареєстрований статут ГО, Свідоцтво про державну реєстрацію ГО, відомості з ЄДРПОУ. Окрім того, ми виготовимо для Вас якісну печатку з багаторівневим захистом та індивідуальним дизайном.
 5. За Вашим бажанням ми отримаємо для Вашої ГО статус неприбутковості та відповідне рішення ДПІ.
 6. Усі отримані офіційні документи ми безкоштовно і максимально швидко та в зручний для Вас час доставимо за вказаною заздалегідь адресою.

Після реєстрації ви отримуєте:

 • виписка про внесення до ЄДРПОУ;
 • Рішення про створення громадської організації
 • статут громадської організації;
 • Рішення відповідної ДПІ про реєстрацію як неприбуткової з внесенням до відповідного Реєстру;
 • наказ про призначення керівника
 • протокол установчих зборів про створення ГО;
 • печатка громадської організації.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Сучасний підхід
 • Професіоналізм в роботі
 • Конфіденційність в процесі
 • Доступні ціни
 • Оперативність у виконані
 • Гарантія результату