Отримання статусу неприбуткової організаціїДоговірнавід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

Щоб отримати статус неприбуткової організації потрібно мати певні професійні здібності, знання і вільний час. Найбільш важливий фактор, який робить організацію неприбуткової це статут цієї юридичної особи. Крім того, у статутних документах досить часто зустрічаються типові помилки. Отримання статусу прибутковості не може перешкодити неправильне тлумачення податковим інспектором нормативів чинного законодавства. Так відбувається досить часто, і саме в таких ситуаціях буде доречно звернутися до висококваліфікованого фахівця. Спеціалізовані юристи нашої організації виконують попередній аудит статуту Замовника перед тим, як подавати заявку і необхідну документацію. Це необхідно для того, щоб довідка про прибутковість організації була стовідсотково видана в обумовлений термін. Саме тому, найбільш розумним рішенням буде звернення клієнта за допомогою до фахівця нашої фірми «Закон Львів».

Скористатися нашими послугами Ви можете в місті Львів та інших містах Західного регіону.

Про послугу

Неприбутковими організаціями (НО) вважаються організації, які діють не з метою отримання прибутку, а працюють над отриманням результату. Функціонування НО може бути пов'язано з суспільною діяльністю, меценатством, благодійністю, захистом певних верств населення та інше.

Отримати статус неприбуткової організації можна лише в територіальному органі державної податкової інспекції. Для цього треба подати до податкових органів (за місцем реєстрації юридичної особи) заяву (1-РН) та копії необхідної документації.

Податкова інспекція повинна ознайомитися з наданою документацією, присвоїти організації ту чи іншу ознаку про не прибутковості і, якщо буде прийнято позитивне рішення, внести інформацію про НО до Реєстру неприбуткових установ і організацій.

Ознакою не прибутковості вважається номер, який присвоюється організації. Цей номер відносить організацію до тієї чи іншої категорії. Призначення категорії залежить від багатьох факторів, серед яких можна виділити сферу діяльності та мету створення. Наприклад, політичні партії мають ознаку не прибутковості під номером - 0008, а профспілки мають номер - 0016.

В послуги входить:

 1. Консультація з питань присвоєння ознаки не прибутковості.
 2. Збір документації для реєстрації ознаки не прибутковості.
 3. Подання всіх необхідних документів податковим органам.
 4. Юридичний супровід на всіх етапах.

Для отримання допомоги від наших фахівців, Вам потрібно надати наступні дані і документи:

 • Чинні установчі документи: копії Виписки з ЄДР, Статут, довідки статистики, Протокол Загальних Зборів про створення організації і обрання керівника.

Після того, як ознаку буде присвоєно, клієнт отримує такі документи:

 • Рішення про внесення компанії до Реєстру неприбуткових організацій.

Процес надання послуги відбувається в такій послідовності:

 1. Консультації клієнта з усіх питань щодо присвоєння ознаки не прибутковості.
 2. Розробка всієї документації для ведення процесу.
 3. Підписання всіх паперів.
 4. Надання документації у відповідні органи.

В автоматичному режимі не можна одержати статус неприбутковості. Незважаючи на те, що громадські організації у відповідності з законодавством про об'єднання громадян, не мають можливості отримувати прибуток, однак їм все одно потрібно отримувати зазначений статус. Одна з необхідних вимог це те, що в статуті повинно бути зазначено, що НО – неприбуткова організація.

Додаткові послуги:

 • Внесення змін або повна зміна даних про неприбуткову організацію, внесення змін до Реєстру неприбуткових установ.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Сучасний підхід
 • Професіоналізм
 • Конфіденційність
 • Доступні ціни
 • Оперативність
 • Гарантія результату