Скасувати виконавчий напис нотаріусаДоговірнавід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

Скасування виконавчого напису нотаріуса - розпорядження, яке робиться на борговому документі про стягнення боргу з боржника без суду на користь кредитної організації. Воно може передбачати певне зобов'язання з примусового продажу майна, яке в заставі, або ж про стягнення грошових коштів іншим способом.

Іншими словами, це виконавчий документ, який згодом виповнюється приватним виконавцем або ж представником виконавчою службою. Головною умовою видачі є безперечність суми боргу. Зазвичай нотаріальна контора і кредитор не приділяють потрібної уваги поняттю безспірності, тому можна скасувати виконавчий напис нотаріуса.

Компанія «Закон Львів» пропонує допомогти скласти позов про скасування виконавчого напису і домогтися по ньому позитивного рішення. У нас великий позитивний досвід у цій сфері.

Що потрібно для скасування?

Важливо зрозуміти, що потрібно рішення суду про скасування виконавчого напису. Відповідно до закону у людини є право звернутися до суду протягом 10 днів з моменту отримання документа. Причому дату потрібно буде підтвердити в суді - для цього у нотаріуса потрібно проставити позначку про фактичне отримання.

Для скасування виконавчого напису потрібно, щоб кредитний договір з банком, сам напис або дії нотаріуса не відповідали вимогам законодавства. А такими вимогами вважаються:

 • в умовах договору з кредитором має бути прописано право стягнути борг за допомогою виконавчого напису;
 • з дня виконання зобов'язання повинно пройти менш двох років;
 • попередньо кредитор повинен надіслати боржнику повідомлення про вимогу погашення (не менше ніж за 2 тижні до користування виконавчою владою);
 • стягнення штрафних санкцій і пені не проводиться за виконавчим написом;
 • якщо передбачений термін настання стягнення боргу, то потрібні документи для його підтвердження.

Кредитор повинен надати нотаріусу заяву про виконавчого напису, кредитний договір і копію повідомлення боржника про його заборгованості. Сам документ оформляється нотаріусом за особливими вимогами, і відхилення від них - привід оскаржити в суді.

Особливості скасування

Для скасування виконавчого напису знадобиться допомога юридичної особи. Це можуть бути фахівці компанії «Закон Львів». Вони допоможуть у складанні позовної заяви за всіма правилами закону. Відповідачем стане нотаріус, а кредитор буде третьою особою.

У заяві потрібно вказати, чому боржник не згоден з виконавчим написом, і які права та інтереси вона порушує. Обов'язково підкріплення нормами закону. Весь процес в суді займає кілька місяців. Всі документи, які можуть мати відношення до справи, варто підготувати заздалегідь, так як вони обов'язково будуть потрібні судом.

Якщо суд прийме рішення про скасування, то всі кошти, які вже встигли стягнути, кредитор повинен буде повернути боржникові. Але останній може подати позов на їх повернення. У цій справі фахівці «Закон Львів» теж готові надати допомогу, наприклад, домогтися рефінансування або виплати боргу по частинах і т. Д.

Пам'ятайте, що без судового розгляду скасування напису нотаріуса неможлива. Фахівці компанії «Закон Львів» знають всі про виконавче провадження, тому дійсно можуть допомогти вирішити ситуацію, що склалася.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Сучасний підхід
 • Професіоналізм
 • Конфіденційність
 • Доступні ціни
 • Оперативність
 • Гарантія результату