Переговори з кредиторамиДоговірнавід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

В умовах кризи доводиться брати на себе боргове зобов'язання. Непередбачені обставини можуть сприяти ситуацій, коли кредит платити нічим. Борг накопичуються, відсотки ростуть, і кредитори залучають колекторів. У такій ситуації краще звернутися до фахівців, так як кредитори не підуть на поступки і візьмуться за поручителів. Компанія «Закон Львів» вирішить найскладніші суперечки з банком. Наші фахівці знають, як правильно вести переговори для прощення боргу.

Важливість переговорів з банком

Переговори з представниками банку не допускають ситуації, коли кредитна справа передається колекторам. Банки не люблять підкованих людей, які знають закон. Саме тому представники не стануть застосовувати маніпуляції на юриста, як на клієнта. Якщо кредит виплатити не під силу, зверніться в компанію «Закон Львів», щоб юрист оцінив стан справи. Професійний працівник проаналізує договір, графік оплати, виписки. Часто трапляється, що в документах є похибки, завдяки яким договір можна визнати недійсним.

Якщо з договором все в порядку, можна розтягнути термін виплати боргів. Наша команда знайде вихід з будь-якої ситуації, щоб не допустити судові розгляди. Судова інстанція потягне за собою витрати і неприємності, тому краще не доводити справу до такого стану.

Національний банк України має свого юриста, який знає, як чинити тиск на боржника. Банки будуть вимагати виплатити всі гроші і накопичені відсотки. Ціна цього - ліквідоване майно. Юристи компанії «Закон Львів» не допустять такого результату.

Як вести переговори з кредиторами

Для отримання «перемоги» над банком наша команда:

 • надає факторинг;
 • проводить збір доказів;
 • шукає свідків;
 • розробляє дієву захисну стратегію і тактику;
 • веде всю необхідну роботу з документами.

Для отримання нашої допомоги в переговорах від імені боржника зверніться за отриманням консультації. Кожен клієнт укладає договір з нашими фахівцями. Документи на розгляд передаються за дорученням. Переговори з кредиторами не вимагають участі боржника. Юридична компанія забезпечить позитивний результат і вирішення питання з боргами перед банком, навіть якщо це іпотечне кредитування. В результаті наших дій кредитор може:

 • здійснити реструктуризацію;
 • підписати договір рефінансування, який пропонує вигідні умови для погашення заборгованості;
 • пролонгувати термін виплати;
 • здійснити прощення боргу.

Написати повідомлення в банк

Вирішення питання щодо заборгованості вимагає складання повідомлення в банк. У ньому вказуються причини і проблеми з погашенням кредиту. Також в повідомленні потрібно вказати термін, за який можливо погасити борги. Представники банку зобов'язані надати відповідь протягом сорока днів.

Щоб процес йшов швидше, скористайтеся допомогою кваліфікованих юристів компанії «Закон Львів». Фахівці забезпечать більш активні переговори, а також допоможуть на будь-якому етапі.

Якщо колектори загрожують

Не варто боятися колекторських загроз. Вони орієнтовані на залякування боржників. Багато колекторських організації працюють незаконно. Їх дії можна успішно оскаржити в судовій інстанції. Фахівці нашої компанії зберуть всі необхідні документи і докази для подачі позову в суд, а також нададуть адвоката.

Банк - це простий фінансовий суб'єкт, який не є органом влади. Маніпуляції банківських співробітників завжди підлягають оскарженню. На початку нашої роботи ми зробимо спробу мирних переговорів. Такий розвиток подій вигідний і кредитору, так як позов до суду вимагає фінансових витрат. Спори з банками можна врегулювати без суду.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Сучасний підхід
 • Професіоналізм
 • Конфіденційність
 • Доступні ціни
 • Оперативність
 • Гарантія результату