Зняття арешту з іпотечної квартириДоговірнавід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

При знятті арешту з іпотечної квартири основна мета адвоката полягає в поверненні клієнтам можливості користуватися і розпоряджатися нерухомим майном на власний розсуд, тобто передавати у спадок, дарувати або продавати. Юристи компанії «Закон Львів» надають повний супровід клієнтів на всіх етапах, від збору необхідної документації до відстоювання його прав в суді.

Особливості зняття арешту з квартири

Зняття квартири з арешту являє собою досить складну процедуру, з якої впоратися можуть тільки досвідчені юристи. Самостійно без наявності знань законодавчої бази позичальникам навряд чи вдасться відстояти свої права. Тому пропонуємо заручитися підтримкою співробітників нашої компанії «Закон Львів». Фахівці виберуть найефективніший і відповідний в вашому конкретному випадку варіант дій згідно із законами і конституції:

  • виявлять неправомірні дії по відношенню до клієнта з боку банківської організації (мова йде про роботу колекторських контор);
  • знайдуть обґрунтування для часткового або повного визнання договору іпотеки судовими властями недійсним, після чого можливе зняття накладеного арешту;
  • якщо йдеться про майно поручителів, буде проведена робота з пошуку аргументів з метою припинення поручительства.

Допомога юриста в Києві дозволить максимально безболісно вирішити питання найбільш вигідним способом для клієнта. Виходячи з норм цивільного права, адвокат буде обґрунтовувати в суді відсутність необхідності безпосередньо в накладанні арешту, вносити зміни обставин у даній справі і усувати причини для забезпечення позову саме арештом майна. Фахівці зроблять все можливе для того, щоб рішення судді було саме в вашу користь.

Якщо вже арешт накладено на квартиру, юристи будуть вживати всіх можливих заходів, подавати клопотання про скасування арешту судді. Важливо не втрачати часу і діяти якомога швидше. Причина полягає в тому, що порядок зняття арешту з квартири передбачає строки позовної давності, що становлять три роки. За їх закінченню право подачі позову до судових інстанцій щодо зняття арешту анулюється.

Формально зняття арешту можливо тільки після того, як буде усунена першопричина цього заходу обмеження. Незважаючи на це, є безліч процедурних тонкощів, за рахунок використання яких з'являється можливість компетентному і кваліфікованого юриста вивести нерухомість з-під арешту.

Зняття арешту з нерухомого майна юристами «Закон Львів»

Наклали арешт на квартиру у зв'язку з несплатою боргових зобов'язань? Допомога юристів в Києві полягає у виконанні повного комплексу дій: від консультацій до проведення експертизи документації та представництва в суді. Послуги адвокатів по зняттю арешту з квартири дозволяють досягти бажаних результатів в максимально короткі терміни без зайвих витрат нервів. Для замовлення послуг юристів по відновленні прав власності на житло та зняття арешту з нерухомості вам потрібно зателефонувати за номером телефону, представленому на екрані. Після надання консультації ви зможете домовитися про записи на прийом. Після цього почнеться активний збір документів і вивчення договорів з метою виявлення будь-яких неточностей і помилок, які можуть стати в нагоді в суді. Робота професіоналів значно полегшить вашу долю і дозволить позбутися від проблем швидко.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • Сучасний підхід
  • Професіоналізм
  • Конфіденційність
  • Доступні ціни
  • Оперативність
  • Гарантія результату