Трудові спориДоговірнавід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

Законодавство с приводу трудових спорів

Чинне законодавство України не містить визначення терміну «трудового спору». Якщо проаналізувати норми трудового права, то можна дати наступне визначення трудовим спорам, як  суперечки і спори між роботодавцем і його працівниками, пов'язані в основному із застосуванням законодавства по трудовому порядку або зміни у сфері умов праці. Трудові спори є надзвичайно специфічними та важливими. Специфіка їх полягає в тому, що вони стосуються абсолютно кожного жителя нашої країни, впливають як на працівника, так і на роботодавця. На практиці можуть виникнути ситуації коли в  працівника виникають певні конфлікти з роботодавцем, і тоді працівнику просто необхідно звернутися до кваліфікованого юриста, який доб'ється позитивного рішення в такій ситуації. Наша компанія має в штаті таких юристів, які здатні надати кваліфіковану допомогу у вирішенні спорів що виникають з трудової діяльності.

Дана послуга доступна практично в кожному місті України, а особливо в її Західному регіоні,  професіонали широкого профілю в сфері юридичних послуг допоможуть Вам у Львові, Івано - Франківську, Мукачево, Тернополі та багатьох інших містах.

Розгляд трудових спорів

Сама концепція спорів трудової діяльності ґрунтується в основному на вирішенні їх як у судовій формі, так і у поза судовому порядку. Якщо говорити про позасудовий порядок, то можна відзначити, що при ньому розгляд спорів відбувається тільки через спеціальні комісії по трудовим спорам. Хоча така практика вже починає відходити в минуле. Також передбачений і адміністративний порядок – як один з видів позасудового порядку, у ході якого відбувається звернення особи у відповідні державні органи влади. При такому позасудовому порядку згідно із законодавством України трудовий спір розглядається в скорочені терміни. Так само за чинним законодавством можуть вирішуватися такі спори, як одноосібні, які стосуються порушення прав однієї особи, або колективні трудові спори. Одноосібні суперечки врегульовуються лише з допомогою певних законів. Одними з найпоширеніших спорів на даний момент можна вважати спори щодо незаконного звільнення працівника або відновлення його на роботі. Якщо говорити про відновлення, то можна відзначити, що в такому випадку рішення суду повинне бути винесене в той же день, коли справа розглядається в суді. Працівник, якого звільнили не за законом, має повне право вимагати компенсацію середнього заробітку від роботодавця за час незаконного звільнення.

До послуг нашої компанії входить повний супровід трудового спору, ведення переговорів між працівником і його роботодавцем, знаходження прийнятного і оптимального варіанту вирішення спору між сторонами, представлення інтересів як працівника, так і роботодавця в будь-яких державних і судових органах, також ми займаємося представництвом інтересів в процесі судового розгляду.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • Сучасний підхід
  • Професіоналізм в роботі
  • Конфіденційність в процесі
  • Доступні ціни
  • Оперативність у виконані
  • Гарантія результату