Захист прав позичальникаДоговірнавід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

У разі, коли клієнт банківської установи не повертає в зазначений термін кошти, які були взяті в борг, йому доведеться зіткнутися з щоденними дзвінками і вимогами про повернення позики. Крім цього, до тіла кредиту додається ще і процентна ставка за простроченням. До стягненню кредиту також з часом підключаються судові пристави. Підсумком є ​​подача банківською організацією заяви до суду. Але це зовсім не є приводом для того, щоб опустити руки. Захист прав позичальника являє собою основну сферу діяльності юристів нашої компанії «Закон Львів», завдяки чому ви зможете отримати з судового розгляду вигоду для себе.

Дії, якщо банк подав до суду

Навіть в разі звернення банківської організації в суд, ви все одно маєте можливість вирішити питання мирним шляхом, причому на відповідних для вас умовах. Для захисту прав позичальника часом досить пояснити наявність фінансових труднощів, і запропонувати шляхи виходу з даної ситуації. Не всім відомо, що закон про захист прав позичальника свідчить, що поданий позов можна і відхилити в тому випадку, якщо відповідача не влаштовує пропонована сума. Однак цим питанням слід зайнятися досить оперативно, протягом десяти днів з моменту отримання позовних копій. Після написання заперечення на ім'я судді кредитор може подати позов тільки федеральному судді. Так як це призводить до додаткової витрати фінансів, банк більш охоче піде на поступки.

Захист прав позичальника в суді

Якщо все-таки справа дійшла до суду, важливо взяти до уваги деякі поради.

  1. Не варто говорити, що ви не знаєте ні про які кредитні зобов'язання, і питається борг з вас просто так. Відповідати слід правдиво, що ви дійсно підписували договір, регулярно вносили платежі по кредиту, але на даний момент є фінансові складності.
  2. Обов'язково потрібно сказати, що ви не бігали від банківської організації та володієте всією інформацією про свій обов'язок.
  3. Суддя обов'язково врахує, якщо ви вкажете, що ви бажали мирно врегулювати питання, але банк не пішов на зустріч.
  4. Захист прав споживачів має на увазі можливість зменшення суми запитуваної банком неустойки.

В результаті найбільш гіршим результатом може стати вимога внесення банку незначної суми грошей щомісяця протягом двох-трьох років. Якщо ж останній платіжний кредит зовсім був проведений більше трьох років тому, ви цілком можете зробити спроби щодо відхилення напрямку позову до суду, адже це закінчення строку позовної давності.

Звернення до фахівців для відстоювання прав позичальника

Якщо права клієнта банку ущемлені, і справа дійшла до суду, захистом прав боржників по кредитах самостійно перед фінансовою організацією. Однак кращим рішенням буде звернутися в нашу компанію «Закон Львів», яка надає юридичну допомогу позичальникам. Завдяки роботі кваліфікованих фахівців в сфері юриспруденції ви можете відстояти свої інтереси. Наші співробітники мають великий досвід у забезпеченні захисту боржників банку, тому точно знають, як обійти всі гострі кути, щоб інтереси клієнта були задоволені в повній мірі. Для запису на консультацію вам достатньо зателефонувати за номером телефону, представленому на екрані.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • Сучасний підхід
  • Професіоналізм
  • Конфіденційність
  • Доступні ціни
  • Оперативність
  • Гарантія результату