Корпоративні спориДоговірнавід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

Питання корпоративних спорів є надзвичайно складними, оскільки для повного розуміння потрібні знання чинного законодавства України. Не менш важливим в цих питаннях є наявність досвіду. Наша фірма може похвалитися великим досвідом у галузі корпоративного права. Наші фахівці вже мають безліч вирішених справ, результат яких був позитивним, вони з радістю поділяться своїми знаннями і навичками.

Ви можете звертатися до нас у будь-якому місті Західної України. Зокрема у Львові, Ужгороді, Рівному, Луцьку, Мукачево, Івано-Франківську, Чернівцях, Тернополі та Хмельницькому.

Корпоративні спори в господарському праві

Господарське право – це галузь правового законодавства, яка визначає правові відносини щодо створення, реорганізації, ліквідації господарської діяльності. Зокрема, корпоративне право визначає, в якому порядку мають бути здійснені операції по врегулюванню статутних внесків юридичних осіб.

Господарське право – досить нова галузь права в Україні. Вона була створена  при прийнятті Цивільного кодексу України. Ця галузь досі формується, внаслідок чого на практиці виникає багато корпоративних спорів.

Для вирішення господарських проблем існують окремі судові інстанції, а саме Господарські суди. Корпоративні спори вирішуються в господарському судочинстві, яке має місцеву, апеляційну та касаційну інстанції.

Коли звертаються за вирішенням корпоративних спорів?

Оскільки галузь корпоративного права є досить новою в Україні, більшість підприємств не володіють інформацією, як правильно діяти в тій чи іншій ситуації. Ми ж роками використовуємо методи та стратегії для того, щоб допомогти швидко і отримати бажану перемогу.

Найчастіше звертаються з проханням вирішити питання виплати дивідендів, проханням визнати рішення загальних зборів учасників недійсними, проханням виплатити частку статутного внеску, у зв'язку з виходом з організації і т. п.

Ми надамо вам професійні юридичні послуги. Допоможемо врегулювати конфлікт у позасудовому порядку, надамо кваліфіковану підтримку в питаннях претензійної діяльності, створення захисної стратегії. Кращі фахівці будуть виступати від Вашого імені під час переговорів між двома сторонами і в суді.

Наша компанія "Закон Львів " допоможе вирішити корпоративні спори в мінімальні терміни та згідно законодавства. Маємо великий досвід у вирішенні корпоративних спорів. Звертайтесь до нас!

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • Сучасний підхід
  • Професіоналізм в роботі
  • Конфіденційність в процесі
  • Доступні ціни
  • Оперативність у виконані
  • Гарантія результату