Реєстрація ТОВ, ПП під ключ. Юридичної особи / підприємства1500 грн3 робочих дні

* - обов'язкові для заповнення поля

Надаємо послуги зі створення бізнесу – швидко, надійно по доступній ціні. Допоможемо вибрати назву, визначити форму оподаткування, надамо юридичну адресу. Маємо багаторічний досвід роботи і великий колектив професіоналів. Замовляйте негайно!

Послуга доступна по Західному Регіону (Львів, Львівська обл., Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Чернівці, Рівне, Ужгород).

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) на сьогоднішній день  залишається найбільш популярною організаційно-правовою формою і є повноцінною юридичною особою, з правом придбання і здійснення майнових і особистих прав. ТзОВ також може відкривати банківські рахунки і, представляти себе в суді.

По своїй організаційно-правовій формі товариство з обмеженою відповідальністю, ідеально підійде для ведення сімейного бізнесу. Будь-який учасник суспільства може вийти з нього у будь-який момент, зажадавши виплати вартості своєї долі. Тому дуже важливо для того, щоб відкрити ТОВ у Львові, щоб партнери були пов'язані не лише діловими, але в дружніх стосунках. На перший погляд процедура реєстрації ТОВ є досить простою, проте важливо - зареєструвати правильно, щоб уникнути проблем при подальшому веденні діяльності.

ТзОВ являється найбільш затребуваною організаційно-правовою формою разом з ЧП (ПП). Саме тому ми підходимо індивідуально до кожного клієнта бажаючого розпочати свій власний бізнес разом з Нами.

Основні переваги реєстрації ТОВ:

 • Правовідносини засновників ТОВ чітко врегульовані законодавством;
 • Відповідальність засновника обмежена розміром статутного внеску;
 • Реєстрація підприємства має низьку вартість відкриття і її подальше введення;

У Вартість послуги входить:

 • Консультація
 • Підготовка пакету документів;
 • Подання пакету документів на реєстрацію і подальший супровід реєстраційної процедури;
 • Нотаріальне завірення статутних документів (доручення, статут);
 • Оплата обов'язкових державних платежів;
 • Виготовлення печаті

Для реєстрації ТОВ потрібні наступні документи:

ДЛЯ ЗАСНОВНИКІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
Резидентів Нерезидентів
Копія паспорта і ідентифікаційного коду засновників (усі заповнені сторінки) Копія закордонного паспорта (усі заповнені сторінки) і ідентифікаційного коду (за наявності).

 

ДЛЯ ЗАСНОВНИКІВ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ
Резидентів Нерезидентів
Копія виписки / свідоцтва про реєстрацію, довідки з ЄДРПОУ і Статуту. Витяг з ЄДР.
 • Нотаріально завірена копія документа, що підтверджує реєстрацію в країні місцезнаходження юридичної особи (Витяг з банківського, торгового, судового реєстру). Документ має бути перекладений і апостильований.
 • Документи, що підтверджують повноваження особи, яка підписуватиме документи створюваного підприємства від імені юридичної особи засновника (протокол, статут) - переведені і апостильовані. Якщо документи підписуватимуть представник - нотаріальне доручення, перекладене і апостильоване або видана українською мовою.
 • Протокол вищого органу юридичної особи про ухвалення рішення виступати засновником створюваного

 

ДЛЯ ДИРЕКТОРА (КЕРІВНИКА)
Копія паспорта і ідентифікаційного коду (усі заповнені сторінки)

 

Для реєстрації ТОВ нам потрібна наступна інформація:

Найменування юридичної особи

(Українською мовою обов'язково; додаткові мови по Вашому бажанню):

ТОВ______________________________________

ООО______________________________________

LLC ______________________________________

Місцезнаходження:

Індекс

область

місто

вулиця

будинок, офіс/квартира
Телефон для зв'язку з юридичною особою:  
Розмір статутного капіталу:  
Якщо статутний капітал формується майном, перелік майна:  
Розподіл доль в статутному капіталі (% засновниками) :?  
Основні види діяльності :  
Найменування виконавчого органу (наприклад, Директор, Генеральний директор) :  

 

Алгоритм роботи:

 1. Юридична компанія "Закон Львів" проводить для Вас абсолютно безкоштовну консультацію, щоб пояснити усі основні моменти процедури відкриття Товариства з обмеженою відповідальністю. Ви можете бути упевненими, що консультація проводиться досвідченими професіоналами, які зможуть чітко і ясно відповісти на усі питання : як зареєструвати ТОВ в Україні, яка документація Вам знадобиться і що для цього потрібно.
 2. Ми підготуємо абсолютно всі документи, які необхідно буде подати в органи реєстрації. Ви можете не хвилюватися, адже ми оформляємо документи в повній відповідності до Законодавства України. Від Вас нам знадобиться тільки підпис та інформація усе інше зроблять наші юристи. При необхідності ми завіримо усі документи нотаріально.
 3. Наші співробітники проведуть реєстрацію юридичної особи в територіальному відділі реєстраційної служби, а також поставлять на облік в усіх необхідних органах і фондах. Вам не доведеться вистоювати великі черги в очікуванні результату.
 4. Ми отримаємо усі необхідні документи, які будуть оформлені після закінчення реєстрації : виписку з Єдиного державного реєстру (ЕДР), зареєстрований статут компанії, відомості з ЄДРПОУ. Крім того, ми виготовимо для Вас якісну печатку з багаторівневим захистом.
 5. Ми допоможемо Вам прийняти рішення, яка система оподаткування підходить саме у Вашому випадку. Вона повинна зробити функціонування і роботу ТОВ (ПП) ефективнішими. Сьогодні при реєстрації ТОВ в Україні Ви можете вибрати дві системи оподаткування : Загальна і Спрощена система - Єдиний податок.
 6. Ми отримаємо довідку з органу статистики, де будуть вказані усі види діяльності Вашого ТОВ, його юридична адреса і інформація про керівника.
 7. Усі отримані офіційні документи ми безкоштовно і максимально швидко доставимо до Вас за вказаною заздалегідь адресою. У нас Ви можете також купити ТОВ в Києві або іншому місті на території Україна та закордоном

Після реєстрації ви отримуєте:

 • Виписка з ЄДР;
 • Зареєстрований Статут підприємства;
 • Довідку з управління статистики (при необхідності);
 • Наказ про призначення директора ТОВ (ПП);
 • Протокол загальних зборів учасників;
 • Печатку підприємства;

 

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Сучасний підхід
 • Професіоналізм
 • Конфіденційність
 • Доступні ціни
 • Оперативність
 • Гарантія результату