Цивільно-правові спори

Цивільним законодавством регулюються відносини, в яких однією зі сторін виступає фізична особа. Справи, що розглядаються в рамках цієї категорії, можуть стосуватися сімейного права, спадщини, володіння житлом, землею, працевлаштування. Крім того, цивільно-правові спори зачіпають питання відшкодування шкоди здоров'ю, матеріальних збитків.

Цивільне право - одна з найбільш складних галузей в юриспруденції. Навіть будучи правими, люди далеко не завжди виграють досудові і судові розгляди. Головна причина - брак юридичних навичок і знань.
Успішно вирішити ситуацію допоможе адвокат по цивільно-правових питань. У компанії «ЗаконЛьвів» працюють досвідчені юристи, які допоможуть вирішити будь-який спір на вашу користь. У Львові можлива особиста зустріч в офісі, жителям інших населених пунктів Західної України, надаємо консультаційну підтримку в віддаленому режимі.

Види цивільно-правових спорів

Даний вид правовідносин зачіпає такі підгалузі права:

 • спадкове;
 • сімейне;
 • трудове;
 • речове;
 • авторське;
 • житлове.

Галузь регулюється Цивільним кодексом, а також підгалузеві нормативно-правовими актами. Самі ж суперечки можуть виникати як з договірних, так і з недоговірних відносин.

У список послуг нашої компанії, зокрема, входять:

 1. Надання консультацій.
 2. Допомога в зборі доказової бази і складанні позовів.
 3. Аналіз ситуацій з точки зору перспектив виграти справу.
 4. Представництво інтересів клієнтів у взаємодії з контрагентами і державними органами.
 5. Захист інтересів підопічних в судах.
 6. Оскарження судових рішень в судах апеляційної і касаційної інстанцій.
 7. Сприяння виконанню вердиктів судів.

Численні клієнти довіряють юристам і адвокатам ЮК «ЗаконЛьвів», оскільки:

 1. Фахівці компанії мають значний досвід роботи в розгляді справ цивільно-правового характеру.
 2. Не беремося за дозвіл свідомо програшних ситуацій.
 3. На нашому рахунку - десятки виграних розглядів.
 4. Співробітники ЮК прекрасно інформовані в законодавчих питаннях і діють строго в рамках діючих нормативно-правових актів.

Про якість послуг, що надаються і високої відповідальності персоналу нашої фірми свідчать численні відгуки задоволених підзахисних. Щоб домовитися про первинної консультації з юристом, зателефонуйте нам за допомогою одного з телефонів, які вказані на сайті.