Процес отримання Дозволу на виконання небезпечних робіт

Процес отримання Дозволу на виконання небезпечних робіт

19.05.2021

Ви відкриваєте нову компанію, яка буде виконувати роботи підвищеної небезпеки. Або ви вже засновник (керівник) процвітаючого підприємства, але термін дозвільної документації закінчується і його потрібно продовжувати? 

Зверніться в компанію «ЗаконЛьвів - отримати дозвіл на небезпечні роботи». Наші висококваліфіковані юристи в мінімальні терміни проводять роботу з оформлення дозволу Держпраці на виконання робіт підвищеної небезпеки. 

Порядок оформлення 

Умовно всю процедуру можна розділити на 3 етапи: 

  1. Підготовчий. На цьому етапі проводяться консультації, аудит діяльності та документації юридичної особи. Розробляються необхідні документи для проведення експертизи. 
  2. Подання пакету документів в експертно-технічний центр. Одним з важливих документів є експертний висновок. Проведення експертизи займає від 5 робочих днів. 
  3. Подання пакету документів в органи Держпраці. Після отримання висновку експерта роботодавець або постачальник виходять на фінішну пряму - отримання спеціального дозволу та / або декларації. З моменту направлення заяви з пакетом документів до видачі дозволу проходить не більше 10 днів.  

Якщо ви не хочете зіткнутися з усілякими труднощами при проходженні такої процедури і в результаті отримати відмову від органів Держпраці, відразу зверніться в компанію «ЗаконЛьвів».  

Наші співробітники - висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Ми допоможемо мінімізувати ризики і пройти процедуру відповідно до букви закону в мінімальні терміни.