Отримання номера «DUNS» (ДАНС) і кредитного рейтингу D & BДоговірнавід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

Ділові кредитні рейтинги можуть допомогти третім сторонам, включаючи кредиторів і постачальників, краще зрозуміти фінансовий стан компанії. Рейтинг D & B - важлива складова бізнес-кредитного профілю Dun & Bradstreet. Тут сукупність балів показує, наскільки успішна організація. Завдяки цим даним, можна обчислити управління ризиками. Рейтинг D & B складається з двох частин: класифікація рейтингу і оцінки сукупного кредиту.

DUNS: що це?

Класифікація являє собою певну комбінацію букв і цифр, які відображають розмір бізнесу на основі вартості або капіталу. Призначається тільки в тому випадку, якщо компанія надала поточну фінансову звітність.

Клієнти, постачальники, кредитори та інші важливі ділові партнери зацікавлені в управлінні ризиками. Багато хто звертається до звітів про кредитні операції, щоб отримати уявлення про свої партнерських розслідуваннях. Створення та підтримка ділового кредиту має бути пріоритетом для будь-якої організації, яка хоче отримати доступ до капіталу, збільшити кількість клієнтів і розширити свою діяльність. Зверніться в компанію «Закон Львів», щоб дізнатися більше про те, як допомогти встановити довіру до вашого бізнесу.

Як зареєструвати і отримати duns номер в Україні

Зарубіжні інвестори перед укладенням контракту з українською фірмою обов'язково розвідають про її діяльність. Для отримання даних доводиться звертатися до незалежного інформаційне джерело. З декількох запропонованих варіантів максимально зручними вважаються ДАНС номера.

Що таке duns number? Комбінація з дев'яти цифр, яка присвоюється кожної компанії, що складається в базі даних D & B. Цей ідентифікаційний номер залишається незмінним для організації назавжди. Варто згадати, що база охоплює величезну кількість фірм по всьому світу. D-U-N-S ® (ДАНС) номер використовується для опису зв'язку з дочірніми підприємствами та філіями.

Багато українських компаній, які намагалися укласти контракт із зарубіжними організаціями, або взяти кредит в їх банках, зіткнулися з необхідністю отримання номерів. Компанія «Закон Львів» готова допомогти привласнити d-u-n-s number Україна. Якщо не знаєте, що дає номер партнерам з США, співробітники фірми нададуть детальну інформацію, яка допоможе бізнесу вийти на новий рівень.

Якщо розглядати статистичні дані, то західні партнери охочіше укладають угоди з юридичними особами та комерційними організаціями, які вже мають робочі номера в d.u.n.s.

Як отримати duns number в Ukraine

В першу чергу, потрібно дізнатися, чи є у вашій компанії номер. Якщо не знаєте, як перевірити, то зайдіть на сайт ДАНС, здійсните пошук англійською мовою. У відповідній графі повинні висвітитися дані компанії і її номер. У тому випадку, якщо ви ще не встигли зареєструватися, то можна піти двома шляхами: отримати доступ безкоштовно або оплатити. Вартість буде не такою високою для великої організації, зате дасть шанс протягом п'яти днів стати володарем номера, що дозволяє підписувати договори з компаніями USA. Безкоштовна послуга вимагає очікування протягом 30 днів.

Вам знадобиться номер в таких випадках:

 • хочете отримати кредит від західних банків;
 • потрібна зміна в умовах договору;
 • йтимуть переговори з іноземними партнерами;
 • очікується участь в тематичних виставках промисловості та послуг;
 • повинні початися переговори про умови страховки міжнародного контракту і т.д.

Якщо подібного роду дії плануються проводитися в компанії, то з великою ймовірністю варто чекати запиту на вашу фірму з Dun & Bradstreet Еurope. Вона знаходиться в Англії і займається підготовкою бізнес-звітів.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • Сучасний підхід
 • Професіоналізм
 • Конфіденційність
 • Доступні ціни
 • Оперативність
 • Гарантія результату