Реєстрація платників єдиного податкуДоговірнавід 3 робочих днів

* - обов'язкові для заповнення поля

Юридична компанія «Юрист Львів» надає послуги клієнтам, які мають намір зареєструватися платником Єдиного Податку.

Послуга доступна у місті Львів та інших містах Західного регіону(Івано-Франківську, Ужгороді, Мукачеві, Луцьку, Чернівцях, Тернополі, Хмельницьку, Рівному).

Вибір системи оподаткування для підприємства та ФОП – процес, що вимагає професійного аналізу і дослідження особливостей діяльності. На даний момент ведення малого бізнесу дозволяє платити податки за спрощеною системою. Платники Єдиного податку поділяються на 4 групи. Залежно від обраних видів діяльності, кількості найманих працівників, очікуваного розміру прибутку і підходящої ставки податку суб'єкт господарювання має право самостійно вибрати відповідну для нього групу. Недосвідченій людині досить важко розібратися, чим одна група відрізняється від іншої, що ускладнює вибір оптимального варіанту оподаткування. При цьому результатом помилкового вибору можуть стати, як зайві суми податку, сплачені до бюджету, так і штрафи, нараховані податківцями за результатами перевірок.

Послуга включає:

- попередню консультацію з питань реєстрації платником Єдиного податку;

- допомогу у виборі групи Єдиного податку з урахуванням особливостей вашої діяльності;

- підготовку і подачу в податкову службу заяви про реєстрацію платником Єдиного податку;

- подачу заяви про видачу витягу з реєстру платників Єдиного податку, що підтверджує вашу реєстрацію;

- отримання витягу з реєстру платників Єдиного податку;

- реєстрацію книги обліку доходів (для підприємців).

Досить часто підприємці та керівники фірм стикаються з тим, що податкова «вставляє палиці в колеса», перешкоджаючи реєстрації платника Єдиного податку або вимагає надати документи, непередбачені податковим кодексом. З огляду на всі ці факти, часто легше і простіше довірити реєстрацію фахівцям, ніж займатися цим самому.

Для того, щоб зареєструвати платника Єдиного Податку, необхідно зібрати пакет документів і подати їх на розгляд до податкових органів. А для цього потрібен час і знання, адже дуже важливо правильно заповнити всі документи.

Діє особливий порядок реєстрації платником єдиного податку 4 групи. Для уточнення необхідного списку документів звертайтеся за консультацією до наших юристів. Ми розглянемо Ваш конкретний випадок, допоможемо визначитися з групою та зареєструємо Вас платником Єдиного Податку. Фахівці нашої компанії допоможуть Вам провести реєстрацію без зайвих клопотів та в найкоротші терміни.

Консультація юриста

Для більш детальної консультації провідного юриста можете зателефонувати за тел:

або замовити дзвінок за допомогою форми

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • Сучасний підхід
  • Професіоналізм в роботі
  • Конфіденційність в процесі
  • Доступні ціни
  • Оперативність у виконані
  • Гарантія результату