Відкриття бізнесу «під ключ»

Відкриття власного бізнесу - найкращий спосіб досягнення фінансової незалежності. Але без спеціальних знань і навичок можна не тільки «прогоріти», а й втратити майно, а іноді і свободу. Саме тому варто звернутися в компанію «Закон Львів» за послугою запуску бізнесу «під ключ».

Що входить в послугу організації бізнесу «під ключ»?

Від вас вимагається лише одне: визначитися, чим саме ви хочете займатися і де: в онлайн або офлайн просторі. Від цього буде залежати вартість і порядок дій наших фахівців. Єдине, що об'єднує обидва ці варіанти - реєстрація підприємництва до запуску самої справи і ведення бухгалтерії на весь період діяльності. Все юридичний і бухгалтерський супровід ми також візьмемо на себе.

Що потрібно для відкриття онлайн-бізнесу?

Онлайн-бізнес має свої особливості. Він відрізняється від звичайного - відсутністю реальних торгових чи інших площ і відсутністю живого контакту з людьми. Всі дії відбуваються безпосередньо в мережі інтернет, включаючи саме залучення клієнтів. Для його запуску потрібно.

 1. Проаналізувати ринок, оцінити рівень конкурентності.

 2. Розробити бізнес-стратегію.

 3. Створити ефективний сайт, що дозволяє здійснювати продажу або надавати послуги.

 4. Підготувати і запустити ефективну інтернет-рекламу, що дозволяє при мінімальних вкладеннях заробляти якомога більше грошей.

 5. Підключити та налаштувати автоматичні системи аналітики, що дозволяють відслідковувати ефективність рекламних кампаній і самих продажів.

 6. Підібрати найбільш відповідні інструменти для вашої бізнес-ніші.

 7. Навчити вас або ваших співробітників звертатися з сайтом, рекламою і інструментами.

 8. Підтримувати до моменту виходу проекту на постійний прибуток.

Все це готові зробити для вас співробітники компанії «Закон Львів», на рахунку яких безліч успішних аналогічних проектів.

Що потрібно для відкриття офлайн-бізнесу?

Цей варіант відрізняється від попереднього наявністю реальних торгових, складських, виробничих і інших площ. Отже, і упаковка бізнесу «під ключ» в офлайн умовах вимагає дещо іншого порядку дій.

 1. Розробка концепції та докладного бізнес-плану.

 2. Розробка логотипу та його реєстрація.

 3. Пошук приміщень в залежності від особливостей бізнесу.

 4. Розробка дизайну приміщення і виконання його ремонту.

 5. Вибір і закупівля необхідного обладнання.

 6. Пошук інформації про постачальників або ринках збуту, ведення переговорів.

 7. Підбір співробітників і їх навчання.

 8. Розробка рекламної концепції, її втілення і контроль ефективності.

Всі ці послуги компанія «Закон Львів» готова надати в багатьох великих містах України: Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Київ, Миколаїв, Львів.

У яких сферах компанія «Закон Львів» запустить бізнес «під ключ»

Фахівці нашої компанії підготували і запустили безліч проектів з максимальною економічною ефективністю в різних сферах як онлайн, так і офлайн:

 • продуктові магазини;

 • аптеки;

 • готелі;

 • кафе;

 • салони краси;

 • фітнес-зали та багато іншого.

Якщо ж у вас виникла унікальна ідея бізнесу, фахівці компанії «Закон Львів» готові прийняти виклик і вивести на рівень стабільного отримання прибутку зовсім нову справу. Замовляйте послугу бізнесу «під ключ» у нас, щоб уникнути ризиків, невиправданих вкладень і в найкоротші терміни почати добре заробляти.