Юридичні послуги для бізнесу

Кожна комерційна структура в процесі діяльності стикається з безліччю питань правового характеру: укладанням договорів, сплатою податків, складанням внутрішньої документації, отриманням дозволів і т. П. Навіть реєстрація компанії вимагає певних знань в області юриспруденції: дуже важливо правильно вибрати організаційно-правову форму, систему оподаткування, в деяких видах бізнесу потрібна ліцензія.

Безумовно, без допомоги юриста не обійтися ні одній фірмі. Однак далеко не всі мають можливість найняти штатного співробітника. За нього необхідно сплачувати податки, обладнати робоче місце. Альтернативний варіант - аутсорсингове обслуговування.

ЮК «ЗаконЛьвів» пропонує послуги з юридичного супроводу бізнесу. Надаємо послуги як на постійній основі, так і одноразово. Працюємо з компаніями зі Львова та інших населених пунктів західного регіону України.

Чим вигідні юридичні послуги для бізнесу на аутсорсинг

Співпраця з юридичною компанією на постійній основі дає власнику бізнесу можливість зосередитися на основній діяльності, не турбуючись з приводу своєчасної сплати податків і подання звітності, правильності складання документів. У відстеженні законодавчих змін також немає необхідності.

Навіть якщо компанія може собі дозволити штатного юриста, скоріше за все це буде фахівець-універсал. Набагато ефективніше працюють вузькопрофільні фахівці.
Своєчасна правова підтримка дозволить дотримуватися норм закону на всіх етапах діяльності, а отже, уникнути штрафних санкцій за невиконання приписів діючих нормативних актів.
У нашій компанії працюють юристи, які спеціалізуються на господарському, цивільному (зокрема, корпоративному), трудовому, податковому праві та мають значний досвід роботи у веденні різного роду справ.

У комплекс послуг з юридичного обслуговування входять:

  • консультації з різних правових питань;
  • допомога в реєстрації бізнесу, отриманні ліцензій, дозволів;
  • підготовка індивідуальних документів (договори, кадрова документація, заявки і т. п.);
  • представництво інтересів клієнта при взаємодії з контрагентами і держструктурами;
  • правовий супровід при укладанні контрактів;
  • юридична підтримка при досудовому врегулюванні спорів, представництво в суді.

Чому варто вибрати «ЗаконЛьвів»

Виконуємо завдання паралельно (наприклад, один фахівець готує документи, другий присутній під час податкової перевірки, третій супроводжує укладання угоди).

Ми не обіцяємо легких перемог і представляємо ситуацію такою, яка вона є. Однак робимо все можливе для отримання максимального результату.

Гарантуємо конфіденційність інформації, отриманої нашими юристами в рамках співпраці.
Чекаємо ваших дзвінків і повідомлень.